Etiket arşivi: Sk Telecom T1

Sk Telecom T1 BBQ Olivers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan, Sk Telecom T1 ve BBQ Olivers karşılaşması ile devam ediyor. 18 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için geri sayım başladı. Kore liginin lideri ve 3 kez Dünya şampiyonu olmuş SKT ekibi bu sezon ligde yeniden fırtına estiriyor. Ligde 8. Sırada yer alan BBQ Olivers ise liderin tahtını sallayarak yükselişe geçmek istiyor. İki takım arasında heyecanın biran olsun azalmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

BBQ Olivers espor kulübünde karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacak. Sıralamanın her zaman değişebildiği Lck da mücadele etmek bütün takımlar için zor olsa gerek. Ligde 3. Sırada yer alan ekibin kendini bir anda düşme hattında bulması da bu duruma en güzel örneklerden biri. Sk Telecom T1 karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynayacağı son hazırlık karşılaşması ile maç saati için geri sayıma başlıyacak

SKT T1 takımı mutlak galibiyet için ara vermeden çalışmalarına devam ediyor. Ligdeki liderlik konumunu pekiştirmek olan karşılaşma için yıldız oyuncusu Faker, bütün motivasyonu ile hazır. Sezon başı IMT takımından transfer edilen Huni gerçekten entresan bir esporcu. Sempatik ve yetenekli esporcunun, bizlere unutulmaz bir karşılaşma izleteceğine şüphe yok. Nişancı Bang ve Destek Wolf Dünyanın en iyi alt koridor ikililerinden biri olarak gösteriliyor. Ormancı Peanut başarılı bir ilk yarı ve devre arası geçiren tecrübeli oyuncu, rakibi Score karşısında da oldukça bilgi sahibi. Karşılaşma boyunca sürekli skor peşinden koşacağının sinyallerini veren ekibin karşısında BBQ ekibinin işi gerçekten zor.

SKT T1 ve BBQ Olivers arasındaki karşılaşmayı, SKT ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibi karşısında çok zorlanmadan 2-0′ lık skor ile karşılaşmayı kazanacağını düşündüğüm ekip, bu sezon ligdeki konumunu kimseye bırakacağa benzemiyor.