Etiket arşivi: SKT T1

SKT T1 Longzhu Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Sk Telecom T1 ve Longzhu Gaming arasındaki karşılaşma 22 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak. Ligin lider ekibi ve üç kez Dünya şampiyonu olan takımı SKT ekibi karşılaşma büyük küçük her karşılaşma için aynı titizlik ile çalışmaya devam ediyor. Longzhu Gaming ekibi ise ligde hesaplar yapmaya başladı. Mvp ekibi KT karşısında kaybeder ve Longzhu ekibi karşılaşmayı kazanırsa, ligde 4. Sırayı Mvp ekibi ile birlikte paylaşacak. Ligin lideri ve liderlik sıralamasına yükselmek için mücadele eden takımlar arasında gerçekleşecek karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

SKT Telecom ekibi bu sezon ligde fırtına gibi esmeye devam ediyor. Lck en iyi beş oyuncu listesinde 4 esporcusu bulunan ekip, ligdeki her karşılaşma için büyük bir disiplin ile çalışmaya devam ediyor. Antremanlarında takım oyununu pekiştirmek ve bireysel performanslarını geliştirmek üzerine yoğunlaşan ekipte, sempatik oyuncu Huni ise antremanların neşe kaynağı olmaya devam ediyor. Longzhu ekibi karşısında, üst koridorda Huni, ormanda Peanut, orta koridorda Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Longzhu gaming ekibi takım olarak hazırlıklarına devam ediyor. Üst üste gelen BBQ ve Rox Tigers zaferleri ile birlikte yükselişe geçen ve yükselişine devam etmek isteyen ekibin, antremanlarına Faker ve Huni’ yi tutmak üzerine yoğunlaştıkları elimize ulaşan haberler arasında. Sezon başındaki kötü performansını zorda olsa düzeltmeyi başaran ekibin, SKT karşısındaki performansı ise merak ile bekleniyor. Karşılaşmaya, üst koridorda Expession, ormanda Crash, orta koridorda Pray, alt koridorda Pray ve Gorilla ikilisi ile çıkması bekleniyor.

SKT T1 ve Longzhu Gaming ekipleri arasındaki karşılaşmayı, SKT ekibinin zorlanmadan kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak daha tecrübeli ve yetenekli bir kadroya sahip olan LCK lideri, iki karşılaşmayıda 25 dakikanın üstüne çıkarmayacaktır.

Sk Telecom T1 Afreeca Freecs Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Sk Telecom T1 ve Afreeca Freecs ekipleri arasındaki karşılaşma 15 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. Ligde sadece 1 mağlubiyet, 11 galibiyet ile birinci sırada bulunan SKT ekibi karşılaşmayı kazanarak, KT ekibi ile puan farkını iyice açmak istiyor. Ligde düşme hattından yükselişe geçerek Mvp takımıyla 4. Sırayı paylaşan Afreeca Freecs ekibi istikrarlı çıkışına devam etmek istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. SKT ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Skt T1 ekibinde üst üste gelen galibiyetler ile moraller yerinde. Takımın neşe kaynağı haline gelen Huni’ nin gerçekleştirdiği inanılmaz komik diyaloglar ise sosyal medyayı çalkalamaya devam ediyor. Daha önce holo holo performansı ile Fnatic ekibinde bizleri gülme krizlerine sokan sempatik ve tecrübeli esporcu, bu karşılaşmada SKT ekibinin eski üst koridorda oyuncusu Marin’ e karşı performans sergileyecek. Afreeca Freecs ekibi karşısında, üst koridorda Huni, ormanda Peanut, orta koridorda Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi ile çıkacak ekibin performansı merakla bekleniyor.

Skt T1 ve Afreeca Freecs ekipleri arasındaki karşılaşmayı, SKT ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakiplerine göre çok daha iyi bir kadroya sahip olan ekip, zorda olsa iki karşılaşmayı kazanarak, zafer skorunu hanelerine yazdıracaktır.

SKT T1 Kongdoo Monster Lol Maçı Tahmini

League of legends Lck liginde SK Telecom T1 ve Kongdoo Monster takımlarının karşı karşıya geleceği müsabaka 10 Mart 2017 saat 13:00′ da. Ligin lider takımı ve düşme hattında oynayan espor kulübü arasındaki gerçekleşecek müsabaka iki takım içinde çok değerli. Skt takımı karşılaşmayı kazanırsa, KT Rollster ile arasındaki puan farkını iyice açacak. KDM ekibi müsabakayı kaybeder ise ligde hiç bir iddaları kalıyacak ve prestij karşılaşmaları oynamak zorunda kalacaklar. Nefeslerin tutulup izleneceği müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Kongdoo Monster takımı bu sezon gerçekten istenilen performansı bir türlü veremiyor. Özellikle teknik direktörün elindeki tek yedek oyuncunun destek rolünde oynuyor olması da bu mağlubiyetlere etken. Kadro olarak sınırlı sayıda bir ekibe sahip olan KDM ekibinin SKT T1 karşısındaki kadrosu, üst koridorda Roach, ormanda Punch, orta koridorda Edge, alt koridorda Ssol ve Guger ikilisi şeklinde olacak.

Skt ekibi takım olarak gerçekten mükkemmel bir ekibe sahip. Her oyuncunun kötü günü olabileceğini düşünen ekipte her koridorda oynayabilecek yetenekli yedek oyuncular bulunuyor. Özellikle üst koridorda Huni ve Profit adeta lige damgalarını vuruyor. İki oyuncununda bu sezon en iyi oyuncular listesinde olduğu gözümüze çarpan bir diğer detay. KDM karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Huni, Ormanda Peanut, orta koridorda Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi ile başlayacak olan takımda, ikinci karşılaşmada Huni – Profit değişikliği görmemiz mümkün.

SK Telecom T1 ve Kongdoo Monster espor kulüpleri arasındaki karşılaşmayı, SKT T1 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak rakibinde çok daha iyi bir kadroya sahip olan SKT ekibi karşılaşmayı uzatmadan 2-0′ lık skor ile alacaktır.

Sk Telecom T1 Jin Air Greenwings Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Sk Telecom T1 ve Jin Air Greenwings karşılaşması ile devam ediyor. 7 Mart 2017 saat 10:00′ da gerçekleşecek müsabaka için geri sayım başladı. Dengelerin sürekli değişti Lck’ da SKT sonun liderliği KT Rollster ekibinden almayı başardı. Uzunca bir süredir zirveyi paylaşan ikilinin karşılaşması gerçekten keyif dolu oyunlara sahne oldu. Ligde son sırada Koongdoo ekibiyle birlikte yer alan JAG ekibinin ise karşılaşmayı kazanmaktan başka çaresi yok. Liderliğini korumak isteyen SKT ve düşme hattından çıkmak isteyen JAG arasındaki karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Sk Telecom T1 takım olarak gerçekten çok güçlü. Bu sezon üst koridorda Marin’ in yerine Huni’ yi transfer eden ekipte, her koridorda ayrı bir yıldızı görmek mümkün. Elinde 3 Dünya şampiyonluğu ünvanını bulunduran takımda KT Rollster galibiyeti ile yüzler iyice gülmeye başladı. Ligde 9 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile lider konumda bulunan SKT takımının JAG karşısındaki muhtemek kadrosu, üst koridor Huni, orman Peanut, orta koridor Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi şeklinde olacak.

Kore liginde bu sezon işler Jin Air Greenwings ekibi için bir türlü yolunda gitmiyor. Takım olarak her koridorda dökülen ekibin sadece 1 galibiyeti ve 9 mağlubiyeti var. Üst üste gelen Rox Tigers mağlubiyetinden sonra morallerin iyice bozulduğu JAG ekibi ligden iyice kopma noktasına geldi. Üst koridorda Ikksu tarafından gelen zamansız ve yalnış ışınlanlar ile ormancı Umti’ nin çarp zamanlamaları gerçekten endişe verici. Orta koridor Kuzan, bir görüş totemini çantasına almak yerine ısrarla karşı ormancıdan gank yiyerek skor vermeye devam ediyor. Nişancı Teddy her ne kadar iyi koridor safhası geçirse de takım savaşlarında bir tank edası ile karşı takımın üstüne koşmaya devam ediyor.

Skt ve Jag arasındaki karşılaşmayı, Skt T1 ekibi zorlanmadan kazanacaktır. Skt T1 ekibi moral ve tecrübe olarak Jin Air ekibinden oldukça yukarılarda. Takım oyununun nasıl oynanması gerektiği konusunda, Jag ekibine ders niteliğinde geçecek karşılaşmada Skt 2-0′ lık skor ile oyunu uzatmayacaktır.

SK Telecom T1 Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

SK Telecom T1, League Of Legends oyununun, Kore liginin en tanınmış E Spor klüblerin den biridir. Bu klüp 2003 yılının son aylarında, Lim Yo-Hwan aracılığıyla daha önceki ismi 4U olan Team Orion ile anlaşma sağlayıp Sk Telecom T1 ismini aldı.

E spor kulübünün takım dağılımı şu şekildedir;

Üst koridor oyuncusu: ”Huni” nickli oyuncunun asıl ismi Seung-hoon Heo’ dur.

Orman oyuncusu: ”Peanut” lakaplı E spor oyuncusunun ismi ise Wangho Han’dır.

Orta koridor oyuncusu: ”Faker” takma adlı oyuncunun gerçek de ki ismi Sanghyeok Lee’dir.

Saldırı gücü taşıyıcısı: ”Bang” lakaplı oyuncunun ismi Junsik Bae’dir.

Destek oyuncusu: ”Wolf” takma adını kullanan oyuncunun ismi ise Jeawan Lee’dir.

Yedekler: orta koridor, ”Sky” lakaplı oyuncu Haneul Kim. Orman rolünde, ”Blank” takma adı ile Sungu Kang. Üst koridor oyuncusu, ”Profit” nickli Junhyung Kim’dir.

Lck’ da ki performansları son yıllar da tartışılsa da, 2016 Dünya şampiyonasın da gösterdiği performans ile şampiyonluk kupasını 3 kez evine götürmeyi başardı. 2017 sezonu için başlangıçta olumlu bir grafik çizseler de, SKT T1 ligde ki galibiyet serisini uzun sürdüremeyecek olduğunun sinyallerini Samsung Galaxy karşısında oynadığı müsabaka da gösterdi. Takıma bu sene dahil olan Huni, takıma henüz ayak uyduramamış gibi duruyor. Marin’ in yerine geçen Huni, bir iki gank ile çok çabuk tilt olabiliyor. Skt takımının yıldız orta koridor oyuncusu Faker, orta koridor da istediği baskıyı yaratamaz ve oyun başında kill verirse, hızlı bir şekilde oyundan düşürülebilmek ile birlikte devam eden baskı da moral olarak çöküntü yaşıyor. Aşağı koridorunu, Bang ve Wolf ikilisinin sırtlandığı Skt t1 takımında, aşağı koridor için durum gayet iyi durumda. Yıllardır birlikte görevlerini yerine getiren ikilinin arasında ki uyum muhteşem. Peanut’ ın takım içindeki performansı ne kadar tartışılsa da, aşağı ve orta koridor üzerinde, kurduğu baskı takımının rotasyon belirlemesinde ve itme gücünde önemli rol oynamakta.

Skt T1 takımının en etkileyici özelliği, ne kadar geride olsalar da harita görevlerinden kopmayarak, zamanlı ve birliktelik içinde bir şekilde oyunu geri çevirme şansı yakalamaları. Her ne kadar Faker geri düşülen oyunlar da, gereksiz agresiflikler sergileyerek takımını olumsuz pozisyonlara düşürebilse de, zaman zaman yaptığı etkileyeci oyunlar ile düşman takımının kritik hedeflerini de aradan çıkarabildiğini çok kez tanık olduk. Sonuç ne olursa olsun genel olarak takım oyunu prensibinden kopmayan, SKT T1 bizlere daha çok Dünya şampiyonası performansı gösterecek gibi gözüküyor.