Etiket arşivi: Skt vs Jag

Sk Telecom T1 Jin Air Greenwings Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Sk Telecom T1 ve Jin Air Greenwings karşılaşması ile devam ediyor. 7 Mart 2017 saat 10:00′ da gerçekleşecek müsabaka için geri sayım başladı. Dengelerin sürekli değişti Lck’ da SKT sonun liderliği KT Rollster ekibinden almayı başardı. Uzunca bir süredir zirveyi paylaşan ikilinin karşılaşması gerçekten keyif dolu oyunlara sahne oldu. Ligde son sırada Koongdoo ekibiyle birlikte yer alan JAG ekibinin ise karşılaşmayı kazanmaktan başka çaresi yok. Liderliğini korumak isteyen SKT ve düşme hattından çıkmak isteyen JAG arasındaki karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Sk Telecom T1 takım olarak gerçekten çok güçlü. Bu sezon üst koridorda Marin’ in yerine Huni’ yi transfer eden ekipte, her koridorda ayrı bir yıldızı görmek mümkün. Elinde 3 Dünya şampiyonluğu ünvanını bulunduran takımda KT Rollster galibiyeti ile yüzler iyice gülmeye başladı. Ligde 9 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile lider konumda bulunan SKT takımının JAG karşısındaki muhtemek kadrosu, üst koridor Huni, orman Peanut, orta koridor Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi şeklinde olacak.

Kore liginde bu sezon işler Jin Air Greenwings ekibi için bir türlü yolunda gitmiyor. Takım olarak her koridorda dökülen ekibin sadece 1 galibiyeti ve 9 mağlubiyeti var. Üst üste gelen Rox Tigers mağlubiyetinden sonra morallerin iyice bozulduğu JAG ekibi ligden iyice kopma noktasına geldi. Üst koridorda Ikksu tarafından gelen zamansız ve yalnış ışınlanlar ile ormancı Umti’ nin çarp zamanlamaları gerçekten endişe verici. Orta koridor Kuzan, bir görüş totemini çantasına almak yerine ısrarla karşı ormancıdan gank yiyerek skor vermeye devam ediyor. Nişancı Teddy her ne kadar iyi koridor safhası geçirse de takım savaşlarında bir tank edası ile karşı takımın üstüne koşmaya devam ediyor.

Skt ve Jag arasındaki karşılaşmayı, Skt T1 ekibi zorlanmadan kazanacaktır. Skt T1 ekibi moral ve tecrübe olarak Jin Air ekibinden oldukça yukarılarda. Takım oyununun nasıl oynanması gerektiği konusunda, Jag ekibine ders niteliğinde geçecek karşılaşmada Skt 2-0′ lık skor ile oyunu uzatmayacaktır.