Etiket arşivi: Smazing

Denial Smazing Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ESEA Premier sezonda mücadele eden Denial ve Smazing arasındaki karşılaşma, 22 Mart 2017 saat 06:45′ de ekranlarda olacak karşılaşma için geri sayım başladı. Denial ekibi bu sezon ligde gayet yüksek ve iyi bir performans sergiliyor. Smazing ekibi ise üst üste gelen mağlubiyetler karşısında bunalmaya devam ediyor. İki ekip arasındaki karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Bu sezon lige ısınmakta zorluk çeken Smazing ekibinde ise tehlike çanları devam ediyor. Devre arası dönemde en az iki oyuncu transferi gerçekleştirmesi beklediğimiz espor kulübü, eldeki kadro ile toplayabildiği kadar puan almaya çalışıyor. Takım olarak Tekli dereceli performansı sergileyen oyuncuların, oyun disiplininden uzak olması ise gelecek transferin en büyük etkenlerinden biri. Denial karşısında, Mcs, Kook, Rich, Will ve Jay beşlisi ile çıkacak olan ekibin, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Denial tarafında ise keyifler yerinde, bugün akşam yapacakları son antreman ile Smazing maçının hazırlıkları tamamlayacak olan Denial takımı tecrübeli oyuncuları ile tam kadro hazır. Muhtemel olarak Anger, flowsick, Xp3, maxie ve Fejtz kadrosuyla maça çıkacak olan takımın tecrübeli oyunlarının kda oranları şu şekilde;
Anger; 29 yaşındaki başarılı esporcu takımın kaptanı rolünde, toplamda 6566 öldürme, 6631 ölüm, %49.9 kafadan vuruş ve 0.99 K/D oranı performansı ile karşımıza çıkacak olan oyuncudan takımının beklentisi çok yüksek.
Flowsick; 25 yaşındaki Amerika asıllı esporcunun toplamdaki performansı, 3862 öldürme, 4414 ölüm, %47.1 kafandan vuruş ve 0.87 K/D oranı şeklinde. Her ne kadar son zamanlar da inişli çıkışlı bir performans sergilese de, genç rakipleri karşısında çok zorlanmayacaktır.
Xp3; 4940 öldürme, 5390 ölüm, %38.6 kafadan vuruş ve 0.82 K/D performansı ile karşımıza çıkan Fransız asıllı oyuncunun, tecrübesi takımı için çok önemli.
Maxie; İsveç asıllı Max Lönsström isimli oyuncu, takımının genç ve gizli yeteneklerinden. 22 yaşındaki esporcu toplamda 2202 öldürme, 2478 ölüm, %45.6 kafadan vuruş oranı ve 0.89 K/D oranı ile sürprizler yapmaya hazır gibi görünüyor.
Fejtz;  Estonya asıllı esporcu takımındaki en genç oyuncu. 19 yaşında genç fakat tecrübeli olan esporcunun, 5931 öldürme, 5464 ölüm, %46.8 kafadan vuruş oranı ve 1.09’ luk K/D oranı ile rakiplerinin üzerinde baskı kurduğuna şüphe yok.

Denial ve Smazing ekipleri arasındaki karşılaşmadan, Denial ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Ligdeki yarışdan kopmuş olan rakibi karşısında zorlanmayacağını düşündüğüm Denial espor cs go kulübü, rakibine çok fazla raunt vermeyecektir.

Smazing Eunited Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ESEA Premier ligde mücadele eden Smazing ve Eunited ekipleri arasındaki karşılaşma, 21 Mart 2017 saat : 06:15′ de ekranlarda olacak. Lige kötü bir başlangıç yapan Smazing ekibi, karşılaşmayı kazanarak yükselişe geçmek istiyor. Eunited ekibi üst üste gelen galibiyetlere bir yenisini ekleyip, tırmanışa devam etmek istiyor. İki takım arasında nefeslerin tutulup izleceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Smazing ekibi bu sezon ligde performansını bir türlü ortaya koyamıyor. Takım olarak zamanlama hatası ile sık sık karşımıza çıkan ekibin, Dust ve İnferno’ dan başa herangibi bir haritada varlık gösterdiklerini söylemek güç. Rakipleri karşısında harita yasaklama konusunda da ciddi hatalar yapan ekibin, acaba rakiplerini takip etmiyorlarmı ? Sorusu ile sıkça karşılaştıklarına şüphe yok. Eunited ekibi karşısında, Mcs, Kook, Rich, Will ve Jayy beşlisi ile çıkacak olan ekibin, güçlü rakibi karşısında işi gerçekten zor.

Eunited ekibi bu sezon üst üste galibiyetler ile birinci sıraya doğru emin adımlar ile ilerliyor. Rakiplerini iyi tartan ekibin, Assult silahlar konusunda da oldukça etkili olduğunu söylemekte fayda var. Cs go’ nun bir çok haritasına hakim olan ekip, harita yasaklama haklarını ise hakim olmadığı haritalarda gerçekleştirerek zayıf yönünü örtmeyi beceriyor. Takım olarak bakıldığında, tek sorunları ölümcül ilk atışlar yapan bir AWP nişancısına sahip olmamaları. Smazing ekibi karşısında, Jcruel, Mainline, Davey, Mitch ve Jonji beşlisi ile çıkacak olan ekibin, maç performansı merak ile bekleniyor.

Smazing ve Eunited ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Eunited ekibinin zorlanmadan kazanacağını düşünmekteyim. Rakipleri karşısında çok daha iyi bir oyun sistemi ve disiplini olan ekibin, çok fazla raunt kaybedeceğinide düşünmüyorum. Görünüşe göre seyir zevki düşük fakat bahis oranı güzel bir karşılaşma bizleri bekliyor.