Etiket arşivi: Space Soldiers cs go

Space Soldiers G2 Espor Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Avrupa çeyrek finallerinde Space Soldiers ve G2 ekipleri arasında karşılaşma 17 Mart 2017 saat 19:00′ da ekranlarımızda olacak. Cs go turnuvalarında mücadele ederek gururumuz haline gelen iki takımdan biri olan Space Soldiers ekibine başarılar diliyoruz. Maçı kazanırsak çeyrek finallerde büyük bir avantaj sağlayacağımızıda belirtmekte fayda var. G2 ekibi bu sezon iyi bir performans sergiliyor. Milli takımımız karşısındaki hazırlıklarına bütün hızı ile devam eden G2 ekibinin bu akşam yapacağı son hazırlık maçı ile hazırlıklarını bitirmesi bekleniyor. Nefeslerimizi tutup izleyeceğimiz müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Fransız temsilcisi G2 ekibinin bu sezonki performansı gerçekten çok iyi. Shox takımında toplamda 0.79 raunt başına öldürme, %47.2 kafadan vuruş oranı ile oynuyor. Takımın bir diğer iyi oyuncusu ve Awp ustası olarak anılan Kennys, dikkat edilmesi gereken ve takımının en önemli oyuncusu olarak göze çarpıyor. Takımın bir diğer keskin nişancısı Apex ise Kennys ile bir araya geldiğinde çok tehlikeli olabiliyor.

Türkiye temsilcisi Space Soldiers geçen sene kazandığı Dünya şampiyonluğunu, Avrupa finallerinde de tekrarlamak istiyor. G2 ekibi karşısında, Depse, Paz, Xantares, Calyx ve Maj3r beşlisi ile çıkması bekleniliyor. Rakibin en önemli silahlarının Kennys ve Apex olduğunu bilen tecrübeli temsilcimiz, iki oyuncuyu durdurmak için çalışmalarına devam eder iken diğer oyuncuları da pas geçmiyor.

Space Soldiers ve G2 ekipleri arasındaki mücadeleyi, zorda olsa temsilcimiz Space Soldier’ ın kazanacağını düşünmekteyim. Rakibimizin her ne kadar etkili silahları olsa da iyi bir kadroya sahip olduğumuzu ve maçı kazanabileceğimizi bilmekte fayda var.