Etiket arşivi: SSG vs AF

Samsung Galaxy Afreeca Freecs Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Samsung galaxy ve Afreeca Freecs takımları arasındaki karşılaşma ile devam edecek olan Lck’ da 8 Mart 2017 açılış karşılaşması saat 10:00′ da. Ligde ikici sıradan yer alan SSG ekibi karşılaşmayı kazanarak, Kt Rollster karşısında avantaj sağlamak ve ligin lideri SKT’ ye yetişmek istiyor. Ligin altıncı sırasında yer alan Afreeca Freecs ekibi ise ilk önce Longzhu ve Mvp takımlarına yetişmek, ardından da ligdeki zirve yarışında kendine yer edinmek istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Kore liginde daha önce Dünya şampiyonluğu ünvanını kazanmış olan SSG ekibi karşılaşma için hazır. Takım olarak harita kontrolü ve kar topu etkisini iyi kullanmayı beceren ekipte, sihirdar vadisine, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridor ikilisinde Ruler ve Corejj beşlisi ile çıkmayı planlıyor. Samsung Galaxy takım olarak bu sezon liderliğe gözünü dikmiş durumda. Skt karşısında tekrar ikinici olarak ligi kapatmak istemeyen ekipte, karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacağı resmi hesaplarında paylaşıldı.

Afreeca Freecs ekibi bu sezon lige kötü bir başlangıç yaptı. Ligde Skt,Ssg,Mvp, Longzhu ve Kt Rollster gibi yıldızlar karması ile oynayan ekiplere karşı mücadele eden takımda, SSG karşılaşması için hazırlıklar tamamlandı. Üst koridorda Marin, ormanda Mowgli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin beşlisi ile sahaya çıkıcak ekipte, üst üste gelen Koongdo zaferleri takımın moral kaynağı oldu. Takım olarak ligde yeni olsalarda güçlü rakipler karşısında iyi performanslar sergileyen ekibin, ligdeki iddasını sürdürmek için çamı kazanmaktan başka çaresi yok.

Samsung Galaxy ve Afreeca Freecs karşılaşmasını, SSG ekibinin zorlanmadan kazanacağını düşünüyorum. Takım olarak rakiplerinden çok daha iyi bir kadro ve tecrübeye sahip olan ekip, değişik metalar denemeyerek 2-0′ lık skor ile maçı bitirecektir.