Etiket arşivi: SSG vs BBQ

BBQ Oliver Samsung Galaxy Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Samsung Galaxy ve BBQ Olivers takımları arasında gerçekleşecek karşılaşma 3 Mart 2017 saat 10:00’ da ekranlarda olacak. Maç fazlasıyla da olsa Longzhu gaming ekibinden 3. Sırayı almak isteyen Samsung galaxy espor takımı, ilk karşılaşmayı 2-1 lik galibiyet ile kazanmayı bilmişti. BBQ Olivers ekibi bu sefer maçı mutlak kazanmak istiyor. Lck da nefeslerin tutulacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Samsung galaxy ekibi, mükemmel bir kadroya sahip. Bu sezon SKT ve KT Rollster ile ilk 3 için rekabet eden takımda, şampiyonluk hayalleri yeşermeye başladı. Samsung Galaxy ekibi 1 kez Dünya şampiyonu ünvanı elde ederek, Kore liginde SKT ile birlikte bu ünvanı paylaşan ikinci takım olmayı başardı. Özellikle üst koridor ve orman uyumunun ağırlıklı olarak baron pitine damga vurduğunu gördüğümüz SSG ekibinin koordinasyonu da mükemmel. Takım olarak kar topu etkisini yakalamayı iyi başarıyor ve ellerindeki küçük avantajları, büyük zaferlere dönüştürebiliyorlar. Üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridorda Ruler ve Corejj ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak takımda, BBQ maçı hazırlıkları tamamlandı ve bir günlük istirahat verildi.

İlk maçı 2-1’ lik skor ile kaybeden BBQ Olivers takımında moraller oldukça bozuk. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ilk müsabakada Nautilus ve Popy seçimleri ile takımına istenilen katkıyı bir türlü sağlayamayan Crazy’ nin, bu karşılaşmadaki performansı merakla bekleniyor. Takım olarak serinin ilk maçında zor bir galibiyet alsalar da maçı kaybedeceklerinin sinyallerini veren BBQ Olivers espor kulübü, önümüzdeki karşılaşma için son hazırlıklarını tamamladı. Üst koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro beşlisi ile sihirdar vadisinde yerini alacak.

Samsung Galaxy ve BBQ Olivers espor karşılaşmasının 2. Maçını da Samsung Galaxy ekibi kazanacaktır. Takım olarak daha koordineli ve ekip çalışmasına yatkın olan SSG takımı, bu maç bir zaferi de karşı takıma vermeyecektir.

Samsung Galaxy BBQ Olivers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde 1 Mart 2017 saat 13:00 da gerçekleşecek olan Samsung Galaxy ve BBQ Olivers karşılaşması iki takım içinde hayati öneme sahip. Mvp ve Longzhu ekipleriyle 3. Sırayı paylaşan SSG, rakipleri Kt ve SKT’ ye yetişmek için mutlak galibiyet kazanmalı. BBQ ekibi ligde 6. Sırada bulunsa da SSG karşısındaki galibiyet kazanırsa 3. Sıraya yerleşecek. Takımların bütün gücü ile mücadele edecekleri bu karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Tarihinde 3 kez League of legends Dünya şampiyonasına katılmayı başaran Samsung Galaxy espor ekibi, takım olarak oldukça güçlü bir sinerjiye sahip. Ligdeki rakiplerinin bir çoğuna göre daha tecrübeli olan ekip, geri düştükleri karşılaşmalarda baskı altına girip yanlışlar yapmıyor. Üst koridor Cuvee başarılı bir antreman dönemi geçirdi. Nişancı Ruler şampiyon havuzuna Ezreal ve Miss Fortune’ u ekledi. Ormancı Ambition ilk yarıda olduğu gibi oldukça formda. Orta koridor Crown ligin ikici yarısında Syndra ve Corki sürpriz seçimleri ile bizleri karşılayabilir. Yedek destek Wraith de ara dönemdeki hazırlık maçlarında takım koçunun gözüne girmeyi başardı. Corejj yedeği Wraith’ e yerini kaptırmamak için her şeyini ortaya koyacaktır.

Üt koridor Crazy hazırlık maçlarında gerçekten mükemmel bir performans sergiledi. SSG karşısında da bu performansı gösterebilirse Cuvee’ nin işi oldukça zor gibi gözüküyor. Orta koridor Tempt için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil ne yazık ki. Aynı tas aynı hamam yoluna devam eden esporcunun yerine bir transfer beklemiyor değildik. Nişancı Ghost oynamakta epey sorun yaşadığı Jhin seçimi üzerine yoğunlaşıp epey tecrübe edindi. Destek Totoro Tahm ve Braum seçimleri üzerine aktif çalışmalar gerçekleştirerek, ligin ikinci yarısında Ghost’ un Ashe ve Jhin seçimlerini bizlere daha sık göstereceğinin sinyallerini verdi.

Samsung Galaxy ve BBQ Olivers karşılaşmasını, SSG ekibinin alacağını düşünmekteyim. Rakiplerine göre daha verimli bir antreman süreci geçiren ekip, bu sezonu ligin ilk iki sırasında tamamlayıp WildCart’ a gerek kalmadan Lol Dünya Şampiyonasına katılmak gibi bir hedefleri var. BBQ olivers ekibi de nispeten verimli bir devre arası geçirse de SSG ekibi tecrübe olarak ligin genç takımının çok çok önünde.