Etiket arşivi: SSG vs JAG

SSG JAG Lol Maçı Tahmini

League of Legends Kore liginde mücadele eden Samsung Galaxy ve Jin Air Greenwing arasındaki karşılaşma 21 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. SSG ekibi sezon başından beri peşinde koştuğu KT ve SKT ikilisine nihayet yetişebildi ve ligde ikinci sıraya yerleşti. JAG ekibi bu sezon ligde ki kötü performansının bedelini küme düşerek ödemek istemiyor. İki takım arasındaki müsabaka bol bol skora ve seyir zevki yüksek bir maça işaret ediyor.

Samsung Galaxy bu maç ile birlikte üst üste gelen KT ve KDM galibiyetleri serisine devam etmek istiyor. Orta koridor oyuncusu Crown ve orman rolünü üstlenen Ambition’ dan çok şey bekleniyor. Takımın koruyucu meleği Corejj’ nin alacağı karakter takım savaşlarının seyirini belirleyecek. Corejj tekli sırada pek çok kez antreman yaptığı tahm kench seçeneğine gidecek mi merak konusu. Varus oynamayı seven ve antremanını sıklıkla bu şampionla yapan Ruler’ ın elinde görebilecekmiyiz bilinmez fakat her zaman yedeğinde Ashe ve Ezreal kozlarını da elinde bulundurduğunu biliyoruz. Üst koridor rolülü üstlenen CuVee, hazırlıklarını Rumble ile yapmış görünüyor. Bir diğer seçeneğinde ise Gangplank olan CuVee bu iki seçenek üstündemi duracak yoksa Camille kartınımı ortaya sürecek göreceğiz.

Ligin 8. Sırada yer alan Jin Air Greenwings, yükseliş peşinde ve bunu Samsung Galaxy galibiyetiyle ile yaparsa daha da değerleneceğinin farkında olan Jin Air maç için hazır. Orta koridor oyuncusu Kuzan, Corki ile görev yapacak gibi gözüküyor. İkinci planında ise Ryze seçeneği bulunacak gibi. Takım olarak bu sezon lige bir türlü adapte olamayan ekip, SSG karşısında bir karşılaşma kazanırsa düşme hattından uzaklaşabileceğinin farkında.

Samsung Galaxy ve Jin Air Greenwings arasındaki karşılaşmayı, SSG ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Özellikle KT karşısında alınan galibiyet ile birlikte ligdeki ikinci sıraya kimseye kaptırmak istemediğini belirten espor takımı, bu karşılaşma içinde mükemmel bir performans sergileyecektir.