Etiket arşivi: Stomaged 2017

Super Massive Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

League Of Legends Türkiye ligi temsilcilerinden Süpermassive Esports, puan tablosunda lider koltuğunda devre arasına girdi. Ligin ilk yarısını 7 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet ile tamamlayan tecrübeli espor kulübü ikinci yarı hazırlıklarına başladı bile.

Süpermassive Esports, istikrarlı çizgisiyle dikkat çekiyor. Takımın sahaya dağılımı ise şu şekilde:

Üst koridorda: Fabfabulous, deneyimli oyuncu takımına güven vermekte. Asim Cihat Karakaya isimli espor oyuncusu üst koridorunda ne olursa oynarım felsefesi ile maçlara çıkıyor ve rakibi seçim yasaklama alanında zor anlar yaşamasına neden oluyor.

Orman: Stomaged, ormandan gelen baskıyı sonuna kadar hissettiren ve takımına nefes aldırmayı bilen ormancının ismi Furkan Güngör’ dür. Agresif şampiyon seçimleriyle tanınan esporcu çarp savaşlarından galip çıkmasıyla biliniyor.

Orta koridor: Naru, takımının en güvendiği isim demek yanlış olmaz sanırım. gerek kitle kontrol gerek ise suikastçi şampiyon seçimlerinin hakkını veren Koray Bıçak son maçlarda pek de istenilen performansı sunamadı çok fazla yakalanan esporcu için bu tatil kendisini toparlaması için bir fırsat yaratacak.

Nişancı: Zeitnot, takımın ölümcül vuruşunu yapmak için bekleyen isim. Metada bulunan şampiyonları eksiksiz oynayan ve mesafe korumasını her zaman başaran Berkay Aşıkuzun, alt koridorda takımlara erken üstünlük kurmasıyla biliniyor.

Destek rolünde: DumbleDoge, taşıyıcısını canı pahasına koruyan usta destek, çoğunlukla Zyra, Karma ve Malzahar seçimlerini yapan Mustafa Kemal Gökseloğlu son maçta yaptığı Nami terciğide oldukça isabetli bir karardı. % 69 skor katkısı ile takımına eşlik ediyor.

Süpermassive Esports, türkiye ligine damga vurmuş halde. Kaliteli ve tecrübeli kadrosu ile ligin ilk yarısını birinci bitirmesini bildi. Geri düştüğü maçları soğuk kanlı ve harita kontrolünü kaybetmeden oynaması oyunu kazanmalarında ki en büyük faktör.