Etiket arşivi: Super Massive

Super Massive Galatasaray Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 13 Mart 2017 tarihini kapanış karşılaşması olacak Super Massive ve Galatasaray Espor karşılaşmasının saati 19:00. Lige bu sezon katılan ve düşme hattında mücadele eden Galatasaray Espor kulübü biran önce düşme hattından çıkmak istiyor. Ligde Lider konumda bulunan Sup ekibi ise karşılaşmayı kazanarak, ikinici ile puan farkını iyice açmak istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Super Massive ekibi bu sezon lige adeta damgasını vurmaya devam ediyor. Tecrübeli ekibin en büyük avantajı ise yedeklerde bulunan Lethillion isimli oyuncu. Hem Riot Games personeli olarak görev yapmış hemde TT ekibinin kuruculuğunu daha önce üstlenmiş olan oyuncu, arkadaşlarına bütün bilgi ve birikiminini aktaraıyora benziyor. GS ekibi karşısında, üst koridorda Fabfabulous, ormanda Stomaged, orta koridorda Naru, alt koridorda Zeitnot ve Dumbledoge ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynadığı hazırlık karşılaşması ile maç saatini beklemeye başladı.

Galatasaray Espor kulübünde bu sezon işler bir türlü yolunda gitmiyor. Üst üste gelen mağlubiyetler ile birlikte morallerin yerlede olduğu takımda, artık küme düşmek nerede ise garanti gözü ile bakılıyor. Super massive ekibi karşısında üst koridorda Crimson, ormanda Broken Blade, orta koridorda Abbedadge, alt koridorda Killers ve Noxiak ikilisi ile mücadele edecek takımda, üst koridorda oyuncusu Boraken Blade’ in orman performansı merakla bekleniyor olacak.

Super Massive ve Galatasaray Espor arasındaki karşılaşmayı, Sup ekibi zorlanmadan kazancaktır. Rakiplerine göre hem moral hem tecrübe olarak daha kuveetli olan ekip bol bol skor alarak karşılaşmaları çok uzatmadan noktayı koyacaktır.

Super Massive Oyunfor.Crew Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde, Super Massive ve Oyunfor.Crew karşılaşması 11 Mart 2017 saat 15:00′ da ekranlara gelecek. Sup ekibi ligdeki liderliğine devam etmek istiyor, karşılaşmayı kazanırsa en yakın rakibine dahi 12 puan fark atacak olan ekipte hazırlıkar tamamlandı. Crew ekibi karşılaşmayı kazanarak  Hwa karşısında kazandıkları avantajı devam ettirmek istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Crew ekibinde Hwa gaming morali ile ligdeki yarışı sürdürmek için hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Ligin lideri karşısındaki karşılaşmayı mutlaka kazanarak, ikinci sırayı zorlamaka isteyen ekibin, üst koridorda Elwind, ormanda Mojito, orta koridorda Godbro, alt koridorda Madness ve Wendelbo ikilisi ile çıkması bekleniyor. Takım olarak en büyük eksikliğin tevazu olduğu ekipte, üst koridordaki Elwind en zayıf halka denilebilir.

Super Massive ekibinde keyifler yerinde, karşılaşmayı kazanıp ligdeki puan farkını iyice açmak isteyen ekipte çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Crew ekibi karşısında, üst koridorda FabFabulous, ormanda Stomaged, orta koridorda Naru, alt koridorda Zeitnt ve dumbledoge ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Super Massive ve Crew ekibi karşısındaki espor karşılaşmasını, Sup ekibinin kazanmasını bekliyorum. Crew ekibindeki en büyük eksik üst koridorda bulunan Elwind. Takım arkadaşlarından tutun, rakip takım oyuncularına kadar her mecrada aşağılamaya yönelik açıklamalar yapan oyuncunun, espor kariyerine de uzun süre devam edemeceğini düşünüyorum. Super Massive ekibi Elwind’ i tilt ederek maçı 2-0′ lık skor ile kazanacaktır.

Team Aurora Super Massive Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 5 Mart 2017 saat 15:00’ da başlayacak olan Team Aurora ve Super Massive maçı için geri sayım başladı. Ligde lider konumda bulunan Super Massive ekibinin şampiyonluğu kimseye kaptırmaya niyeti yok. 4. Sırada yer alan Team Aurora ekibi ise Oyunfor.Crew ve Hwa Gaming’ in önene geçerek 2. Sırayı kapmaya niyetli. Nefeslerin tutulup izleneceği mücadeleyi kaçırmamanızı öneririz.

Super Massive espor ekibi bu sezon adeta lige damgasını vuruyor. Üst koridorda Fabfabulous, orta koridorda Naru, ormanda Stomaged, alt koridorda Zeitnot ve Dumbledodge ikilisi ile karşılaşmaya çıkacak ekipte hazırlıklar tamamlandı. Takımın yedek nişancısı Lethillion’ un TT ekibinin kurucularından ve eski bir riot çalışanı olduğunu bahsetmekten fayda var. Takım olarak harita hakimiyeti ve global görevleri oldukça istikrarlı bir şekilde yerine getiren Super Massive ekibinin, harita rotasyonu konusunda da oldukça etkili olduğunu sezonun ilk yarısında gözlemlemiştik. Wildcart turnuvalarından kendilerinden beklenen performansı bir türlü sergileyemeseler de kadroları oldukça kuvvetli. Sup ekinin en kilit oyuncuları olarak Fabfabulous ve Naru’ yu göstermek mümkün. İki oyuncunun da son dönemlerde sergilediği inişli çıkışlı performanslar takımı olumsuz etkileyebiliyor.

Çıktığı son 3 müsabakadan galip ayrılan Team Aurora ekibinde moraller yerinde. Devre arası dönemde Super Massive ekibine yaklaşmak istediklerini her fırsatta belirten ekibin, rakipleri Hwa ve Crew’ i geride bırakarak ikincilik koltuğuna oturmak istedikleri bütün espor severler tarafından duyruldu. Devre arası dönemde takım olarak çalışmalar gerçekleştiren ekipte, yabancı oyuncular ile olan iletişim sorunu çözülmüşe benziyor. Super Massive karşılaşmasına, üst koridorda Atom, Ormanda Taikki, orta koridorda Lely ü Nehar, alt koridorda Avenuee ve Ruvelius ikilisi ile çıkacak ekibin, maç performansı merakla bekleniyor.

Super massive ve Team Aurora arasında gerçekleşecek müsabakayı, Super Massive ekibi çok zorlanmadan alacaktır. Rakiplerine göre daha tecrübeli ve etkili bir kadroya sahip olan Sup ekibi aynı zamanda harita kontrolü konusunda da rakibinden bir adım önde.