Etiket arşivi: TBD

Kon Denmark TBD Cs Go Maçı Tahmini

Cs go King of nordic turnavasının 6. sezonunda mücadele eden Kon Denmark ve TBD takımları arasındaki mücadele, 18 Mart 2017 saat 00:20′ de ekranlarda olacak. Kuzeyin Kralı olmak için verilen kıyasıya mücadelede dördüncü kez mücadele edecek olan Kon Denmark ekibi bu karşılaşmayı mutlaka kazanmak istiyor. TBD ekibi ise bu sezon ilk kez kupada mücadele edecek. İki takım arasında gerçekleşecek olan kıyasıya mücadeleyi kaçırmamanızı öneririz.

Kon Denmark ekibi bu sezon kupada gerçekten çok iyi bir performans sergiliyor. Henüz hiçbir yenilgi almayan ve rakipleri karşısında uzatma rauntları oynamayan ekibin, bu karşılaşmadaki performansı merak ile bekleniyor. Ligde sergilediği iyi performansı kupada da devam ettireceğinin sinyallerini veren ekibin, Zeptonl, Berry, Basso, Ks ve Holtz beşlisinin forma alması bekleniyor. Rakibi karşısındaki hazırlıklarını bugün oynadığı son hazırlık karşılaşması ile bitiren ekibin, maç saatini beklemeye başladığı biliniyor.

TBD ekibi bu sezon kupada ilk kez mücadele edecek. Kupa için henüz kadrosunu açıklamayan ekip, bizlere bir süpriz yapacağa benziyor. Takımın oluşumu ve yapılanması hakkında hiç bir bilgi alamadığımız cs go takımın performansını, maç saati ile birlikte görecez.

Kondenmark ve TBD ekipleri arasındaki gerçekleşecek karşılaşmada süpriz çıkmayacağını düşünüyorum. Kupada gayet tecrüneli olan Kon Denmark ekibi, rakibi karşısında galibiyete ulaşacaktır.