Etiket arşivi: Team ENVYUS oyuncuları

7 Eylül CS: Go Maç Tahminleri

ESL tarafından her yıl düzenlenen profesyonel Counter Strike: Global Offensive ligi, 6. sezonun 2. haftasındaki maçlarla devam ediyor. Avrupa Ligi’nde bulunan 14 takımın mücadele ettiği bu zorlu maraton, izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. Geçtiğimiz sezonda muhteşem ödül havuzuna ulaşmayı başaran turnuva yönetimi, bu sezondaki ödül havuzunu daha da arttırmanın yollarını arıyor.

2. haftanın son gününde 4 takım karşı karşıya gelecek. Maçlar 2 seri üzerinden oynanacak. Hedeflerine ulaşmak isteyen takımların sezon başında yapacağı hatalar ilerleyen dönemlerde başına bela açabilir.

7 Eylül CS: Go Maç Programı

  • Hellraisers vs Ninjas in Pyjamas
  • Team ENVYUS vs Fnatic

Günün ilk maçında sezona çok kötü başlayan iki takım karşı karşıya gelecek. Bir tarafta 1 galibiyet, 4 mağlubiyeti bulunan Hellraisers, diğer tarafta 1 galibiyeti, 5 mağlubiyeti bulunan Ninjas in Pyjamas. İki takımında birbirinden kötü durumda. Maçla ilgili tahmin yapmak için hangi takımın daha kötü olduğuna bakmak yeterli. İki takımın kazandığı ve kaybettiği rauntların farkına bakarak bir analiz yapabiliriz. Ninjas in Pyjamas’ın raunt farkı -31 ile ligin en kötüsü konumunda görünüyor. Hellraisers takımının raunt farkı ise -9. Yani Ninjas in Pyjamas bu eşleşmede daha kötü durumda olan takım. ama bu maçta iki oyunu da kazanabilecek takım olduğunu düşünmüyorum. Berabere bitecektir.

Hellraisers vs Ninjas in Pyjamas CS: Go Maç Tahmini: 1-1

Günün diğer maçında ise ligin favori ekiplerinden olan Fnatic takımı ile yıldız oyuncularını kaybettikten sonra düşüşe geçen Team ENVYUS sahaya çıkacak. ESL Pro League 6. sezona muhteşem bir giriş yapan Fnatic, oynadığı 6 karşılaşmanın beşini kazanmayı başardı. Fnatic’in raunt farkı ise +30 ve ligin en iyi derecesi olarak görünüyor. Oyuncularından istediği verimi almayı başaramayan Team ENVYUS takımı ise oynadığı 7 maçın beşini kaybederken sadece iki maçta gülebildi. -26 raunt farkı ile ligin diplerinde kendine yer bulan Team ENVYUS, bu düşüşe bir dur demek istiyor. Tabi rakibin Fnatic olduğunu da düşünürsek bunun gerçekleşme ihtimali bir hayli zayıflıyor. Bu eşleşmede ağır bir şekilde favori olan takım Fnatic. Hem formdalar hemde rakipleri oldukça kötü performans sergiliyor. Bu iki varyasyonun birleşimiyle birlikte Fnatik rahat bir galibiyete ulaşacaktır.

Team ENVYUS vs Fnatic CS: Go Maç Tahmini: 2-0 Fnatic