Etiket arşivi: Team Solo Mid

Team Solo Mid Flyquest Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde, Team Solo Mid ve Flyquest ekipleri arasındaki karşılaşma 19 Mart 2017 saat 00:00′ da ekranlarda olacak. Avrupa Lcs liginin lider ismi TSM’ in C9 ile arasındaki bir puanlık farkı açmak için varını yoğunu ortaya koyacak. Ligde 7. Sırada yer alan Flyquest ekibi ise maçı mutlaka kazanarak yükselişe geçmek istiyor. İki takım arasında gerçekleşecek olan müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Flyquest ekibi, Team Envy karşısında biraz zorlansa da maçı kazanmayı bildi. TSM ekibinin karşısına, üst koridorda Balls, ormanda Moon, orta koridorda Hai, alt koridorda Altec ve Lemmonation ikilisi ile çıkacak ekip, bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile hazırlıklarını tamamlayacak. Takım olarak global görevleri takip etme konusunda sorunlar olduğu Envy karşılaşmasın da gözümüze çarpmıştı. Alt koridor ikilisi lane de çok fazla kalıyor ve minyon iterken takımını eksik savaşlara sokuyor. Umarız son antremanlarında bu sorunun üstesinden gelmeyi başarabilirler.

Tsm ekibinde üst koridorda Dyrus’ un takımdan ayrılması ile birlikte Hauntzer geçmiştir. Kevin Yarnell isimli oyuncu TSM’in üst koridoruna ayrılan kaynak ve zaman tasarrufu yapmasına imkan sağlamıştır. Meta’ ya uygun olarak tank şampiyonlarını oynamayı benimseyen espor oyuncusu Maokai, Nautilus ve Shen tercihleri üstünde yoğunlaşmaktadır. Ormanda: Svenskeren, saldırgan oyun sitili benimseyen oyuncu takımının erken zaman baskısını arttırdığı görülmektedir. Dennis Johnsen isimli esporcu, saldırı bazlı şampiyon seçimleriyle sahada gördüğümüz Svenskeren, Lee Sen, Kha’Zix ve Rengar seçimlerini yapmakta. Orta koridor Bjergsen, hayranlarının Kuzey Amerikalı Faker olarak adlandırdığı oyuncu takımın beyni pozisyonunda. Oyun içinde takım temposunu ayarladığı bilinen Bjergsen, bu sezon kitle kontrol şampiyonları üstünde durmakta bunlardan bazıları, Cassiopeia, Ekko ve Syndra’dır. Nişancı rolünde Wildturtle, 2017 yılının başında takıma geri dönen oyuncu takım savaşlarını bazen suikastçi bazen ise uzaktan kontrol ederek pozisyona göre kendine pencere yaratmaktadır. Jason Tran isimli espor oyuncusunun oynamayı tercih ettiği şampiyonlar, Ashe, Varus ve jhin’ dir. Destek Biofrost takma adı ile sahada olan genç oyuncu, maçlardaki sakin ve soğuk kanlı tavırları ile takımına güven veriyor. Thresh, Karma ve Zyra seçenekleri üzerinde duran Vincent Wang isimli oyuncu takımının koruyucu meleği rolünü üstleniyor.

Team Solo Mid ve Flyquest ekipleri arasındaki mücadeleyi, TSM ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Ligdeki büyük küçük her karşılaşmaya canını dişine takarak hazırlanan ekip, zayıf rakibi karşısında zorlanmadan zafere gidecektir.