Etiket arşivi: Team Solo Mid Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

Team Solo Mid Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

Team Solo Mid, Kuzey Amerika espor kulübü 2009′ da kurulmuştur. League of Legends’ ın ilk profesyonel espor takımını kuran TSM, 2011 yılında profesyonel alanda yerini aldı. Avrupa’ nın en çok fan kitlesine sahip olan espor kulübü taraflı, tarafsız bütün espor severlerin sempatisini kazanmıştır.

League Of Legends Kuzey Amerika liginde birinci sırada yer alan Team Solo Mid’ in kadrosu ise şu şekilde:

Üst koridor : Dyrus’ un takımdan ayrılması ile birlikte Hauntzer geçmiştir. Kevin Yarnell isimli oyuncu TSM’in üst koridoruna ayrılan kaynak ve zaman tasarrufu yapmasına imkan sağlamıştır. Meta’ ya uygun olarak tank şampiyonlarını oynamayı benimseyen espor oyuncusu Maokai, Nautilus ve Shen tercihleri üstünde yoğunlaşmaktadır.

Ormanda: Svenskeren, saldırgan oyun sitili benimseyen oyuncu takımının erken zaman baskısını arttırdığı görülmektedir. Dennis Johnsen isimli esporcu, saldırı bazlı şampiyon seçimleriyle sahada gördüğümüz Svenskeren, Lee Sen, Kha’Zix ve Rengar seçimlerini yapmakta.

Orta koridor: Bjergsen, hayranlarının Kuzey Amerikalı Faker olarak adlandırdığı oyuncu takımın beyni pozisyonunda. Oyun içinde takım temposunu ayarladığı bilinen Bjergsen, bu sezon kitle kontrol şampiyonları üstünde durmakta bunlardan bazıları, Cassiopeia, Ekko ve Syndra’dır.

Nişancı rolünde: Wildturtle, 2017 yılının başında takıma geri dönen oyuncu takım savaşlarını bazen suikastçi bazen ise uzaktan kontrol ederek pozisyona göre kendine pencere yaratmaktadır. Jason Tran isimli espor oyuncusunun oynamayı tercih ettiği şampiyonlar, Ashe, Varus ve jhin’ dir.

Destek: Biofrost takma adı ile sahada olan genç oyuncu, maçlardaki sakin ve soğuk kanlı tavırları ile takımına güven veriyor. Thresh, Karma ve Zyra seçenekleri üzerinde duran Vincent Wang isimli oyuncu takımının koruyucu meleği rolünü üstleniyor.

Team Solo Mid, ligi 8 galibiyet ve 2 yenilgi ile birinci sıraya oturmuş bulunmakta. Nişancı rolündeki değişikliğinin en azından şimdilik işe yaradığını gördüğümüz, TSM bu galibiyet serisini devam ettirebilecek mi ileriki günlerde görecez.