Etiket arşivi: Tsm

TSM TL Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Na Lcs serisinde karşılaşmalar Team Solo Mid ve Team Liquid arasındaki mücadele ile devam ediyor. 24 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için, takımlar son stratejilerini belirlemeye başladı. Ligin lider takımı TSM’ in en yakın rakibi ile arasındaki puan farkı 2. Karşılaşmayı kazanarak puan farkını açmak isteyen lol takımı, çalışmalarına büyük bir özen ile devam ediyor. Ligde 9. Sırada yer alan Team Liquid ekibi ise karşılaşmayı kazanamaz ise kendini düşme hattından bulacağından emin. Ligin lideri ve düşme hattında olan takımı arasında oynanacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Team Solo Mid ekibi, League of legends’ ın en eski ve köklü takımlarından biri. Defalarca kez Dünya şampiyonasında mücadele eden ekibin, henüz bir Dünya şampiyonluğu bulunmuyor. Playoff karşılaşmaları öncesi liderlik pozisyonunu kaybetmek istemeyen ekip, TL karşılaşması için hazırlıklarına devam ediyor. Bireysel olarak çalışan takım oyuncuları, maç için birbirlerine kenetlenmiş durumda. Rakibi karşısında, üst korida, Hauntzel, ormanda Svenskeren, orta koridorda Amerikalı Faker lakaplı, Bjergsen, alt koridorda Wildturtle ve Biofrost ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Bu sezon ligde bir türlü istediği performansı gösteremeyen Team Liquid ekibi için bu karşılaşma hayati öneme sahip. Rakibi ligin lider ismi TSM olunca çalışmalarına hız kesmeden devam eden lol takımı, antremanlarını basına kapalı olarak devam ettiriyor. Güçlü rakibi TSM karşısında, üst koridorda Lourlo, ormanda Reignover, orta koridorda Piglet, alt koridorda Doublelift ve Matt ikilisi ile çıkacak olan takımın, rakibi karşısında gerçekten işi zor.

Team Solo Mid ve Team Liquid ekipleri arasındaki mücadeleyi, TSM ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibi karşısında 2-0′ lık skor ile kazacağını düşündüğüm tecrübeli ve köklü ekip, iki karşılaşmayıda 30 dakikadan fazla uzatmayacaktır.

Team Solo Mid Immortals Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika şampiyonluk ligin Team Solo Mid ve Immortals ekipleri arasında gerçekleşecek karşılaşma, 13 Mart 2017 saata 00:00′ da ekranlara gelecek. Ligin birinci sırası C9 ekibi ile paylaşan TSM ekibi, karşılaşmayaı kazanarak tek lider olmak istiyor. Yükselişe geçmek isteyen IMT ekibi ise karşılaşmayı muhakkak kazanmak istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Team solo mid ekibinde, Dyrus ve The Oddone ayrılığından sonra sezon başı ormancı ve üst koridor transferi gerçekleşmişti. TSM ekibi bütün League of legends severlerin saygısını kazanmış ve taraflı tarafsız herkezin sevgilisi olmuş tek lol  takımıdır sanırım. Ayrıca League of legends’ in en eski ve köklü takımı olarak Ligdeki mücadelesine devam ediyor. IMT ekibi karşısındaki performansı merakla beklenen ekip, son hazırlıklarını tamamladı ve maç saati için geri sayım başladı. Muhtemel olarak, üst koridorda Hauntzer, ormanda Svenskeren, orta koridorda Bjergsen, alt koridorda Wildturtle ve Biofrost beşlisi ile vadiye çıkmaları bekleniyor.

Immortals ekibinde Flyquest karşısındaki galibiyet ile moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Takım olarak ligdeki yükselişlerini sürdürmek isteyen esporcular, Tsm karşılaşması hazırlıkları bugün oynayacakları son hazırlık maçı ile tamamlayacaklar. Takım olarak yıldız oyunculara sahip olmasalar da, takım oyunun gerekliliğini yerine getiren ekibin, Tsm karşısındaki beşlisi, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pobelter, alt koridorda Cody Sun ve Olleh şeklinde olacak.

Team Solo Mid ve Immortals ekipleri arasında ki karşılaşmayı, Tsm ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak rakiplerine göre daha tecrübeli ve kaliteli bir kadroya sahip olan ekip, liderlik tahtını C9 ekibine kolay kolay bırakmayacaktır.