Etiket arşivi: UOL vs ROC

Unicorn Of Love Roccat Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde Unicorn of love ve Roccat espor arasındaki karşılaşma 4 Mart 2017 saat 20: 00’ da gerçekleşecek. Ligde Henüz galibiyet alamamış olan Roccat ekibi şeytanın bacağını kırmak istiyor. B grubunda maç eksiği ile 2. Sırada yer alan Unicorn of love ekibi ise liderliği H2 espor ekibinden almak istiyor. Solukların tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Lige kötü bir başlangıç yapan ve kötü ilerlemesini sürdüren Roccat espor ekibi oldukça moralsiz. Üst üste gelen mağlubiyetler takımda adeta bir şok etkisi yarattı. Devre arası dönemde de oldukça başarısız hazırlık maçları geçiren ekibin, toplam 17 hazırlık maçında sadece 4 galibiyet alabildikleri gözlerden kaçmadı. Her koridorun tel tel döküldüğü ekipte, Unicorn of love karşılaşması hazırlıkları tamamlandı. Ligin ikinci yarısına galibiyet ile başlamak isteyen Roccat espor kulübü, ilk galibiyetini alabilecek mi karşılaşmadan göreceğiz.

Maç eksiği ile B grubunda 2. Sırada yer alan Unicorn of love ekibi, Roccat karşılaşmasına hazır. Dün yapılan çalışmanın ardından ekipte 1 gün tatil verildi. Devre arası dönemde destek rolündeki Audreylasapa nickli bayan oyuncuyu da sık sık kadrosunda yer veren ekibin, başarılı bir devre arası geçirdiğini söylemek mümkün. Nişancı Samux devre arasın da sık sık Caitlyn seçimi üzerine yoğunlaştı. Ormancı Xerxe bu dönemde Kha’ zix performansını epey geliştirmeyi başardı. Orta koridor Exhile’ nin Azir seçimi üzerinde durması ikinci yarıda Azir performansı izler miyiz sorusunu akıllara getirdi.

UOL ve ROC ekipleri arasında gerçekleşecek müsabakayı, Unicorn of love ekibi kazanacaktır. Hazırlık maçı tadında geçmesini beklediğimiz müsabakada, UOL ekibi destek de bayan oyuncusu Audreylasapa’ yı sihirdar vadisinde ikinci yarıda oynatabilir.