Fnatic H2K Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde karşı karşıya gelecek Fnactic ve H2K espor takımlarının maçı, 2 Mart 2017 saat 21:00’ da gerçekleşecek. A gurubunda 3. Sırada yer alan Fnatic ekibi için galibiyet çok önemli. Ligdeki yerini korumak isteyen eski Dünya şampiyonu Fnatic’ in maçı kazanmaktan başka çaresi yok. B grubunda mücadele eden H2K espor ekibi UOL’ un mağlubiyet kendisinin ise galibiyet alması takdirinde B grubunda 1. Sıraya yerleşecek. İki takımında mutlak galibiyet ilkesiyle çıkacağı maçı kaçırmamanızı öneririz.

Fnatic ekibi bu sezon lige istediği gibi başlayamadı. Özellikle Soaz’ ın yaptığı ısrarlı hatalar üzerine, üst koridorda sık sık skor ve kule kaybeden ekipte, bu maç Wickd değişikliği görmemiz mümkün. Caps ısrarlı Ryze seçimi üzerinde durmayacaktır, sezon arası dönemde de Ryze ile çalışmayı bırakan esporcu nihayet şampiyona hakim olmadığını anlayabildi. Fnatic takım olarak her ne kadar tecrübe sahibi olsa da ellerinde Dünya şampiyonasındaki kadrosunun olmadığını belirtmekte fayda var. Özellikle üst koridor ve orman rolünde ciddi sorunlar yaşayan ekibin, bu sezon Lcs liginde işi gerçekten zor.

Ligin son haftasını üst üste zaferler ile kapatan H2k ekibinde moraller yerinde. Devre arası çalışma dönemi iyi geçiren ekibin, Unicorn Of Love’ ın elinden liderliği almak için kolları sıvadığı haberleri sosyal medya platformları üzerinden duyuruldu. Özellikle Jankos ve Febiven çalışmalar ve hazırlık maçları sırasında gösterdikleri performans ile teknik direktörün gözüne girmeyi başarırken, yedek nişancı Stardust da Nuclear’ ın yerini alabileceğinin sinyallerini verdi.

Fnatic ve H2K ekibi arasındaki karşılaşmayı, H2K ekibinin alacağını düşünmekteyim. Özellikle üst koridorda anlamsız Soaz seçimi üzerine ısrar edilirse, ilk kule kanı ve koridor değişim avantajını eline geçirebilecek olan H2K ekibi, 1 maç kaybetse dahi toplamda 2-1’ lik skor ile Unicorn Of Love ekibinin peşinden ayrılmayacaktır.

Bir Cevap Yazın