FOX FLY Lol Maçı Tahmini

League of legends NA LCS serisinde heyecan, Flyquest ve Echo Fox arasındaki mücadele ile devam ediyor. 24 Mart 2017 saat 03:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda son hazırlıklarını tamamlamaya başladı. Ligde 6. Sırada yer alan Flyquest ekibi karşılaşmayı kazanarak Team Dignitas ekibi ile puan farkını kapatmak istiyor. Ligde 8. Sırada yer alan Exho Fox lol takımı ise düşme hattından uzaklaşmak istiyor. İki takım arasındaki kıyasıya mücadeleyi kaçırmamanızı öneririz.

Flyquest lol takımında üst üste gelen TSM ve CLG mağlubiyetleri ile birlikte takım moralsiz bir şekilde lige devam ediyor. Bu sezon Kuzey Amerika Lcs liginde de sıkça karşılaştığımız değişken lig tablosunda bir türlü istediği konuma yükselemeyen ekip için bu karşılaşma son şans. Tsm karşısındaki mağlubiyet beklensede, Clg karşısında lınan mağlubiyet ile DIG ekibiyle puan farkı bire çıkmıştı. Echo Fox karşısındaki hazırlıklarını tamamlayan ekip karşılaşmaya, üst koridorda Balls, ormanda Moon, orta koridorda Hai, alt koridorda Altec ve Lemonnation ikilis ile rakibi karşısına çıkacak.

Echo Fox ekibinde ise durum, Fly ekibinden çokta farklı değil. CLG ve TSM karşısında alınan galibiyetler ile karşılaşmaya büyük bir moral bozukluğu ile çıkacak takımda tehlike sinyalleri çalmaya başladı. Flyquest karşısındaki hazırlıklara devam eden ekip, bu akşam oynayacağı son hazırlık maçı ile maç saatini beklemeye başlayacak. Rakibi karşısında, üst koridorda Looper, ormanda Akaadian, orta koridorda Froggen, alt koridorda Keith ve Gate ikilisi ile çıkacak olan ekibin, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Flyquest ve Exho Fox arasındaki karşılaşmayı, FLY ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibine oranla daha güçlü ve etkili bir kadroya sahip olan lol takımı, karşılaşmayı zorlanmadan kazanacak ve Dignitas ekibi ile puan farkının açılmasına müsade etmeyecektir.

Bir Cevap Yazın