Galacticos Espor Dark Passage Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 11 Mart 2017 tarihinde oynanacak olan Galacticos ve Dark Passage karşılaşması saat 13:00′ da. Ligin son sıralarında bulunan iki espor kulübü de karşılaşmayaı kazanıp yükselişe geçmek istiyor. Heyecanın zirvede olacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Galacticos espor ekibi son hazırlıkları tamamladı ve Dark passage karşılaşması için hazır. Karşılaşmayı kazanıp yükselişe geçmek isteyen ekipte Galatasaray karşısındakigalibiyet oldukça moral verici oldu. Dp karşılaşmasına, üst koridorda Brolia, ormanda Kou, orta koridorda Soz Purefect, alt koridorda Meantnt ve VEux beşlisi ile karşılaşmaya çıkması bekleniyor. Destek rolünde, Purple değişimide izleyebileceğimiz ekipte, karşılaşmaya mutlak galibiyet ilkesi ile çıkılacak.

Dark Passage espor kulübünde bu sezon işler bir türlü istedikleri gibi gitmiyor. Naru ve Elwind ayrılıkları ile adeta takım olarak bir çöküş dönemine giren ekipte, nişancı korumaya yönelik oyun tarzı devam ediyor. Teknik direktörün bu oyun sistemine niye müdahale etmediğini hala anlayabilmiş değiliz. Galacticos karşısına, üst koridorda Wickd, ormanda Obvious, orta koridorda Immortoru, alt koridorda Holyphonenix ve Rogu ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Dark passage ve Galacticos müsabakasını Gal ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Holyphoenix’ in bencil oyun anlayışı sayesinde bu sezon ligde yerlerde gezinen Dark Passage takımı, nişancı rolünde değişime gitmez ise seneye şampiyonluk liginde kendine yer bulamayacaktır.

Bir Cevap Yazın