Galacticos Espor Hwa Gamin Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde Galacticos Espor ve Hwa Gaming arasındaki karşılaşma 12 Mart 2017 saat 15:00′ da. Ligdeki yarıştan kopmak istemeyen ve ligde ikinici sırayı zorlamak isteyen iki takımın nefesleri kesecek müsabakasını kaçırmamanızı öneririz.

Galacticos espor takımı ligdeki istikrarlı çıkışına devam ediyor. Ligin ikinci yarısında iyi bir seri yakalayan ekip, tek mağlubiyetini Super Massive ekibi karşısında aldı. Sup karşılaşmasında sergilediği mükemmel oyun ile beğenileri kazanan ekipte, ormancı Kou’ nun mükemmel performansı izleyicelerin gözünden kaçmadı. Hwa gaming karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Brolia, ormanda Kou, orta koridorda Soz Purefect, alt koridorda Meantnt ve Veux ikilisi çıkması bekleniyor. Galacticos takımının tek sorunlu koridoru orta koridor denilebilir. Rakibi karşısında baskı kuramayan Purefect, lüzumsuz skorlar vererek takımına köstek oluyor denilebilir.

Hwa gaming ekibi ligin en eski takımlarından biri olarak nitelendirilebilir. Türkiye şampiyonluk liginde, üst sıralarda görmeye alışık olduğumuz ekip bu sezona kötü başlasa da kısa sürede kendini toparlamayı başardı. Galacticos karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Panky, ormanda Trix, orta koridorda Xico, alt koridorda Emtest ve Revenge ikilisi ile çıkacak olan ekipte, son hazırlıklar tamamlandı ve maç saati için geri sayım başladı.

Hwa gaming ve Galacticos espor arasında geçecek müsabakayı, Hwa ekibinin kazanacağını düşünüyorum. Takım olarak rakibinden daha etkili bir performans grafiğine sahip olan ekip, ligdeki tecrübesinide kullanarak zorda olsa 3 puanı cebine koymayı başaracaktır.

Bir Cevap Yazın