Galatasaray Espor 1907 Fenerbahçe Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde derbi için geri sayım başladı. 5 Mart 2017 saat 13:00’ da başlayacak olan 1907 Fenerbahçe espor ve Galatasaray espor derbisini kaçırmamanızı öneririz. Ligde tutunma mücadelesi veren iki takımın da şampiyonluk ligindeki geleceğini belirleyecek karşılaşma için sezonun son derbisi olduğunu söylemek yersiz olmaz.

1907 Fenerbahçe espor kulübünde, Glacticos, Team Aurora ve Super Massive mağlubiyetlerinden sonra, devre arasına moralsiz bir giriş yapmışlardı. 10 günlük süreçte gece gündüz hazırlık karşılaşmaları ve antremanlar ile geçiren ekip, ligin ikinci yarısında bizlere bambaşka bir Fenerbahçe espor takımı izletmek istiyor. Takımdaki en büyük sorun iletişim kopukluğuydu. Devre arası dönemde yabancı oyuncuları, Reach ve Frozen ile yaşanan kopuklukları düzeltme konusunda yapılan çalışmalar meyve vermişe benziyor. Üst koridorun başarılı isimlerinden Thaldrin ve Nişancı Elysion tecrübeleri ile takımlarına olumlu katkı sağlamaya başladı. Hazırlık maçlarında Baron ve Ejder pitindeki savaşlarda oldukça kontrollü ve başarılı olan ekibin, derbi performansı merakla bekleniyor.

Galatasaray espor kulübü devre arası dönemde faturayı takımın ormancısına kesti. 1907 Fenerbahçe karşısında yeni ormancısı olan Adaniel’ i vadiye sürecek olan ekipte hazırlıklar tamamlandı. Galatasaray espor ekibinde en büyük problemlerden biri takımdaki yabancı oyuncularla olan iletişimdi. Devre arası dönemde bu sorunun farkında olsalar da ne kadar sağlıklı bir çözüm üretebildiler şüpheliyim. Orta koridor Abbedadge çalışma döneminde Ryze performansını oldukça geliştirdi. Nişancı Killers ile destek Noxiak’ ın ne kadar uyum sağladığını maç günü göreceğiz. Üst koridorda değişikliğe gitmeyen ekipte Broken Blade nickli Sergen Çelik görev yapacak. Üst koridorda büyük sorunlar yaşayacak olan ekibin, devre arasında bir oyuncu transferi yapmaması hepimizi şaşırttı.

1907 Fenerbahçe espor ve Galatasaray espor karşılaşmasını, 1907 Fenerbahçe esporun kazanacağını düşünmekteyim. 10 günlük arada daha verimli bir dönem geçiren FB takımı, rakibine 1 oyun verse de 2-1’ lik skor ile kazanmayı bilecektir.

Bir Cevap Yazın