Galatasaray Espor Team Aurora Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde heyecan Team Aurora ve Galatasaray espor karşılaşması ile devam ediyor. 12 Mart 2017 saat 13:00′ da gerçekleşecek olan müsabaka için iki takımda son hazırlıkları tamamladı. Düşme potasında mücadele eden GS espor ekibi ile ligde ikinci sırayı zorlayan Aur ekibi arasındaki karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Team Aurora özellikle devre arası dönemden sonra iyi bir çıkış yakaladı. Takım olarak haritadaki global görevler üzerine çalışmalarını tamamlayan ekipte, hazırlık karşılaşmalarında verilen mücadelenin meyvelerini topladıklarını söylemek mümkün.  Galatasaray espor karşısına muhtemel olarak, üst koridorda Atom, ormanda Taikki, orta koridorda React, nişancı rolünde Ruvelius, destek rolünde Zergsting beşlisi ile çıkması bekleniyor. Teknik direktörün, Lely ü nehar yerine orta koridorda yaptığı React değişikliği gerçekten olumlu sonuç vermişe benziyor.

Galatasaray espor takımında bu sezon işler bir türlü yolunda gitmiyor. Üst üste gelen mağlubiyet ve beraberlikler ile ligden iyice kopan Galatasaray espor ekibi artık prestij karşılaşmalarına çımmaya başladı. Team Aurora karşısında, üst koridorda Broken Blade, ormanda  Decagon Moon, orta koridorda Ambedadge, alt koridorda Killers ve Noxiak ikilisi ile çıkması bekleniyor. Decagon Moon değişikliğinin takıma olumlu bir katkı sağlayacağını düşünen teknik direktörün, umutları boşa çıkacak gibi görünüyor.

Team Aurora ve Galatasaray espor arasındaki karşılaşmayı, Team Aurora ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. GS takımı bu sezon ligde adeta yoktu ve sezon sonunda muhtemel olarak, yükselme ligine bir düşüş yaşayacak. Rakibinin moral bozukluğunu iyi değerlendirceğini düşündüğüm Aur ekibi maçı zorlanmadan kazanarak 3 puanı cebine koyacaktır.

Bir Cevap Yazın