Hwa Gaming 1907 Fenerbahçe Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 11 Mart 2017 tarihin kapanış karşılaması, saat 17:00′ da Hwa gaming ve 1907 Fenerbahçe espor kulüpleri arasında oynanacak. FB ekibi maçı kazanarak düşme hattından mutlaka çıkmak istiyor. Hwa ekibi ise karşılaşmayı kazanarak ligin ilk üç sırasında kendine yer edinmek istiyor. Heyecanın bir an olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

1907 Fenerbahçe espor kulübünde, DP karşısında alınan galibiyet ile moraller bir nebzede olsa yerine geldi denilebilir. Çalışmalarına hız veren ekibin bu sezon yaşadığı en büyük sıkıntı, lige yabancı olmaları idi. Lige başlar başlamaz iki yabancı oyuncu transferi gerçekleştiren ekip bu sezon hatalarından ders alıp, bahar sezonunda kendine çeki düzen verecektir. Hwa karşılaşmasına, üst koridorda Thaldrin, ormanda Reach, orta koridorda Frozen, alt koridorda Padden ve Japone ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Hwa ekibinde Crw maçında alınan mağlubiyet çoktan unutuldu ve önlerindeki maça odaklandılar. Takım olarak iyi bir ekibe sahip olan Hwa espor kulübü, bu sezon lige kötü bir başlangıç yapsa da sonunda takım olarak oynayabilmeyi başardılar. Bahar sezonunda ligin ilk iki sırasını zorlayacağını düşündüğüm ekipte FB karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Panky, ormanda Trix, orta koridorda Xico, alt koridorda Emtest ve Revenche ikilisi ile çıkması bekleniyor.

İki takımında mutlak galibiyet ilkesi ile çıkacağı karşılaşmanın, beraberlik ile sonuçlanacağını düşünüyorum. Son iki maçtır mükemmel bir performans sergileyen FB ekibi Hwa ekibinden bir puan koparmayı başaracaktır. İki takımında nefesleri kesecek bir mücadele sergileyeceğine şühe duymadığım karşılaşmada, bol bol skor görmemiz mümkün olacaktır.

Bir Cevap Yazın