Jin Air Greenwings Samsung Galaxy espor lol maçı tahmini

League Of Legends’ in Kore Ligin de, 1 kazanma ve 6 kayıp ile devam eden Jin Air Greenwings ve 4 kazanma 3 kaybetme ile lige devam eden Samsung Galaxy arasında ki arasındaki maç  19 Şubat pazar günü oynanacak.

Samsung Galaxy bu maç ile birlikte SK Telecom T1 yenilgisini unutturmayı planlıyor. Orta koridor oyuncusu Crown ve orman rolünü üstlenen Ambition’ dan çok şey bekleniyor. Takımın koruyucu meleği Corejj’ nin alacağı karakter, takım savaşlarının seyirini belirleyecek. Corejj tekli sırada pek çok kez antreman yaptığı tahm kench seçeneğine gidecek mi merak konusu. Varus oynamayı seven ve antremanını sıklıkla bu şampionla yapan nişancı Ruler’ ın elinde görebilecekmiyiz bilinmez fakat her zaman yedeğinde Ashe ve Ezreal kozlarını da elinde bulundurduğunu biliyoruz. Üst koridor rolülü üstlenen CuVee, hazırlıklarını Rumble ile yapmış olarak görünüyor. Bir diğer seçeneğinde ise Gangplank olan CuVee bu iki seçenek üstünde mi duracak yoksa yasaklanmaz ise Camille kartınımı ortaya sürecek göreceğiz.

Ligin sonuncusu konumun daki Jin Air Greenwings, yükseliş peşinde ve bunu Samsung Galaxy galibiyetiyle ile yaparsa daha da değerleneceğinin farkında olan Jin Air maç için hazır. Orta koridor oyuncusu Kuzan, Corki ile görev yapacak gibi gözüküyor. İkinci planında ise Ryze seçeneği bulunacak gibi. Takım uyumunun pek sağlanamadığı kore takımının bu maçı kazanması çok zor gözüküyor.

Samsung Galaxy ile Jin Air Greenwings gerçekleşecek bu maçta Jin Air in pek şansı bulunmadığını, Samsung cephesinde ise bu maçın çok kolay geçeceği gözüküyor. SKT’ yi ilk maçında zorlamayı başaran, Samsung Galaxy ekibi için antreman maçı niteliğinde geçicek gibi gözüküyor.

Bir Cevap Yazın