Kongdoo Monster Mvp Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore şampiyonluk liginde Mvp ve Kongdoo Monster ekipleri arasındaki mücadele 15 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarıma gelecek. Ligde Afreeca ekibi ile 4. Sırayı paylaşan Mvp ekibi, karşılaşmayı kazanarak maç fazlası ile de olsa Samsung Galaxy ekibinin önüne geçmek istiyor. Ligde düşme hattında yer alan KDM ekibi ise bu karşılaşmayı kazanamazsa, Lck’ ya elveda diyecek. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Mvp ekibi bu sezon ligde inişli çıkışlı bir performans sergiliyor. Afreeca ekibi karşısında süpriz bir mağlubiyet alan ekibin, karşılaşmaya yeterince iyi hazırlanmadığı herkes tarafından gözlemlendi. Rakibinin kötü performanslarını göz önünde bulunduran ekibin, Marin karşısında hiç bir önlem alamaması ve seçimlere müdahale edememesi karşılaşmayı kaybetmelerindeki en önemli etkendi. KDM karşısında, üst koridorda ADD, ormanda Beyond, orta koridorda Ian, alt koridorda Maha ve Max ikilisi ile çıkacak olan ekip, hatalarından ders almışa benziyor.

Kongdoo Monster ekibi bu sezon lige bir türlü tutuanmayı başaramadı. Üste üste gelen yenilgiler ile birlikte, 2 galibiyet ve 9 mağlubiyet ile ligin düşme hattında mücadele eden ekibin işi gerçekten zor. Destek ve orta koridorda ciddi sorunları olan ekibin, devre arası dönemde neden bir oyuncu transferine gitmedikleri ise merak konusu. Ligin başı ve ara transfer dönemini verimli kullanmayan espor kulübü bu karşılaşmayı da kaybeder ise küme düşmeyi garantilicek. Mvp karşısında, üst koridorda Roach, ormanda Punch, orta koridorda Edge, alt koridorda Ssol ve Guger ikilisi ile çıkacak ekibin maç performansı ise merak konusu.

Mvp ve Kongdoo Monster arasındaki mücadeleyi, Mvp ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakipleri moral olarak çoktan çökmüş ve lige elveda etmek için geri sayım yapmaya başlamış durumda. Mvp ekibi iki karşılaşmayı da çok uzatmadan bitirecek ve SSG ekibinin önüne geçecektir.

Bir Cevap Yazın