Kt Rollster Jin Air Greenwings Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Kt Rollster ve Jin Air Greenwings arasındaki müsabaka 14 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak. Ligin son haftalarına doğru düşme hattında mücadele eden JAG ekibinin bu karşılaşmayı kazanmaktan başka çaresi yok. Kt Rollster ekibinde ise SKT T1′ e liderliği kaptırmanın üzüntüsü olsa da liderlik koltuğuna geri oturma mücadelesi var. İki takımın nefesleri kesecek karşılaşmasını kaçırmamanızı öneririz.

Lck’ da bu sezon yıldızlar karması olarak nitelendirilen Kt ekibi, uzun süre SKT ekibi ile ligin zirvesinde yer almasının ardından, büyük derbide liderligi SK Telecom ekibine kaptırdı. Her ne pahasına olursa olsun liderliği geri almak isteyen ekip için ligdeki bütün karşılaşmalara büyük bir titizlik ve disiplin ile hazırlanılıyor. Jin Air Greenwings karşısındaki mücadele için bugün son bir hazırlık maçı yapacak olan ekipte, karşılaşmaya muhtemel olarak, üst koridorda Smeb, ormanda Score, orta koridorda Pawn, alt koridorda Deft ve Mata ikilisi ile çıkması bekleniyor. Resmi medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre, liderlikten kesinlikle vazgeçmeyeceklerini belirten ekibin performansı ise merak ile bekleniyor.

Jin Air Greenwings ekibi bu sezon lige çok geç ısındı denilebilir. Ligtin son haftalarında istikrarlı olarak başarılı bir grafik çizen ekibin, hala düşme hattında olduğunu belirtmekte fayda var. Kt Rollster karşılamasına, üst koridorda Ikssu, ormanda Umti, orta koridorda Kuzan, alt koridorda Teddy ve Snowflower ikilisi ile çıkacak olan ekibin işi gerçekten zor.

Kt Rollster ve Jin Air Grennwings arasındaki mücadeleyi, Kt ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibin daha güçlü ve tecrübeli bir kadroya sahip olan ekibin, her maça liderlik karşılaşması gözü ile bakmaları kazanmalarındaki en büyük etken olacaktır.

Bir Cevap Yazın