KT Rollster MVP Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Kt Rollster ve Mvp takımları arasındaki karşılaşma, 22 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. Ligde Samsung Galaxy ekibi ile birlikte ikinci sırayı paylaşan KT ekibi, karşılaşmayı mutlaka kazanarak rakibinin peşinden ayrılmak istemiyor. Ligde 4. Sırada yer alan Mvp ekibi ise karşılaşmayı kazanırsa KT ekibiyle aynı puana gelecek ve birlikte 3. Sırayı paylaşacak. Ligdeki denge taşlarını yerindne oynatacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

KT Rollster ekibi SSG karşısında alınan mağlubiyet ile hayal kırıklığına uğradı desek yersiz olmaz. Kore liginin heran değişen puan tablosunda, SKT, MVP ve SSG gibi güçlü rakipleri bulunan ekip, önce birinci sırayı kaybetmişti. İkincilik koltuğu sallantıda olan ekip, karşılaşma için hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. Mvp karşısında oldukça zorlu bir mücadele verecek olan ekipte, gözler Score’ un üzerinde olacak. Karşılaşmaya üst koridorda, Smeb, ormanda Score, orta koridorda Pawn, nişancı rolünde Deft ve destek rolünde Mata beşlisi ile karşılaşmaya çıkacak.

Mvp ekibi bu karşılaşma için büyük bir titizlik ile çalışmaya devam ediyor. Üst üste gelen KDM ve JAG galibiyetleri ile yüzlerin gülmeye başladığı takımda, esporcuların keyifli görüntüleri, karşılaşma için morallerinin yüksek olduğunu gözlemlediğimiz ekibin karşılaşma performansını merak ile bekliyoruz. KT ekibi karşısında, üst koridorda ADD, ormanda Beyond, orta koridorda Ian, alt koridorda Maha ve Max ikilisi ile çıkması bekleniyor.

KT Rollster ve Mvp arasındaki karşılaşmadan, bir süpriz çıkacağını ve Mvp ekibinin karşılaşmayı kazanacağını düşünmekteyim. Kt Rollster kadro olarak rakibinden daha güçlü bir kadroya sahip olsa da Mvp ekibi bu karşılaşmayı kazanmayı bilecektir.

Bir Cevap Yazın