Lol 2017 Kış Sezonu Şampiyonu Super Massive

League of legends 2017 kış sezonu şampiyonu Super Massive ekibi oldu. Bu sezon gösterdikleri performans ile Türkiye şampiyonluk liginde adeta rakiplerine aman vermeyen ekip bütün övgüleri hakediyor. 10 Galibiyet, 2 beraberlik ve yanlızca 1 mağlubiyet ile 32 puan toplayan ekip, şampiyonluk kupasını elde etmeyi başardı.

2017 kış sezonunda Naru, Zeitnot ve Lethillion’ u kadrosuna katan tecrübeli ekip, en yakın takipçisi olan Team Aurora ekibine 11 puanlık fark atmayı başardı. Sezon başından beri oynadıkları oyunlar ile Espor severlerin gönlüne taht kuran ekibi bizlerde ayakta alkışlıyoruz.

Super Massive E spor kulübü 2017 sezonu Türkiye şampiyonluk liginde yaptıkları mücadele ile takım oyunu ve koordineli rotasyon uygulamasının nasıl yapılması gerektiğini ders niteliğinde herkeze izletti. Takım olarak iyi oynayan ekip oyuncularının, ayrıca bireysel performanslarıda mükemmeldi.

League of legeds bireysel yetenekler ile gelişen ama takım olarak kazanılabilen bir espor oyunu. Super Massive takımı esporcularının, nereydese hiç egoya sahip olmamaları ve durum ne olursa olsun takım arkadaşlarına güvenmeleri, kupayı kaldırmalarındaki en büyük etken.

Bahar sezonunun hazırlıklarına küçük bir kutlamanın ardından başlayacak olan ekipte, söylenebilecek en doğru söz bu şampiyonluğu hakettikleri olur. Takım olarak büyük bir sevinç yaşayan ekibin en büyük özelliği ise ne olursa olsun takım oyununa sadık kalmaları ve Lethillion’ un oyun sistemini uygulamaları. Daha önce TT ekibi ile de zaferden zafere koşan Lethillion takımın kaptanı ve en değerli üyesi olarak nitelendirilerbilir.

Bir Cevap Yazın