Longzhu Gaming BBQ Olivers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde BBQ Olivers ve Longzhu ekipleri arasındaki mücadele 14 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. Sezona kötü başladıktan sonra istikrarlı çıkışını sürdüren Longzhu ekibi maçı kazanıp Afreeca ekibinin önüne geçerek beşinci sırayı almayı hedefliyor. Sekizinci sırada yer alan BBQ Olivers ekibi ise maçı mutlaka kazanıp düşme hattından çıkmak istiyor. Heyecanın bir saniye olsun ara vermediği Lck da ki bu mükemmel karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Longzhu Gaming ekibi için SSG mağlubiyeti her ne kadar beklendik olsa da Jin air karşısındaki aldıkları bozgun büyük hayal kırıklığı yaşattı. Ligde düşme hattında yer alan Jin Air ekibini fazla küçümseyen ve rakibini hafife alan tecrübeli espor kulübü bedelini ağır ödemişe benziyor. Üçüncü sıradaki yerini kaybeden Longzhu ekibi, hatalarından ders almışa benziyor ki BBQ olivers hazırlıklarına maç saatine kadar devam edeceğini açıkladı. Muhtemel olarak, üst koridorda Expession, ormanda Crash, orta koridorda BDD, alt koridorda Pray ve Gorilla ikilisi ile çıkacak ekibin performansı merakla bekleniyor.

BBQ Olivers espor kulübünde karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacak. Sıralamanın her zaman değişebildiği Lck da mücadele etmek bütün takımlar için zor olsa gerek. Ligde 3. Sırada yer alan ekibin kendini bir anda düşme hattında bulması da bu duruma en güzel örneklerden biri. Longzhu karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynayacağı son hazırlık karşılaşması ile maç saati için geri sayıma başlıyacak.

Longzhu Gaming ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki mücadeleyi, Lngzhu ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak hatalarından ders alan Long ekibi, rakibi karşısında zorlansa da 2-1′ lik skor ile maçı kazanmayı bilecektir.

Bir Cevap Yazın