Longzhu Gaming Rox Tigers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecanın biran olsun durmadığı karşılaşmalar 16 Mart 2017 saat 10:00′ da Longzhu gaming ve Rox Tigers açılış maçı ile devam edecek. Ligde 6. Sırada yer alan Longzhu ekibi SSG ile arasındaki puan farkını açmak istemiyor. 7.Sırada yer alan Rox Tigers takımı ise karşılaşmayı kazanıp, Rox ekibi ile aynı puana gelmek istiyor. İki takımın kıyasıya mücadele edeceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Longzhu ekibi, BBQ Olivers karşısındaki zafer ile devre arasından sonra başlayan kötü gidişata bir son vermeyi başardı. Lck’ nın ilk yarısında mükemmel bir grafik çizen ekibin, devre arasından sonra üst üste aldığı mağlubiyetler ve kötü oyunu ile hayranları epey üzmüştü. Takım olarak ligin ne kadar değişken olduğunu kavrayabilen ekip, antremanlarını iki katına çıkararak geç olmadan kötü gidişe son vermeyi başardı. Rox Tiger ekibi karşısında, üst koridorda Expession, ormanda Crash, orta koridorda BDD, alt koridorda Pray ve Gorilla ikilisi ile çıkacak olan espor kulübü, bu gece oynayacağı son hazırlık maçı ile maç saati için geri sayıma başlıyacak.

Rox Tigers ekibinde ise Kt karşısında gelen mağlubiyet moralleri bozdu. Takım olarak Kore liginin en güçlü ekiplerinden olarak gösterilen ekibin, bu sezon ligde sergilediği performanslar takiplerinin oldukça gerisinde kaldı. Ligin sonuncusu KDM karşısında bile kötü bir oyun ile zor bir şekilde maçı kazanan ekibin, hayranları oldukça endişeli. Longzu karşısında, üst koridorda Lindarang, ormanda Seoghwan, orta koridorda Mickey, alt koridorda Sangyoon ve Key ikilisi ile çıkacak ekibin işi gerçekten zor.

Longzhu Gaming ve Rox Tigers mücadelesinden, Long ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Bu sezon lige bir türlü adapte olamayan ve kolay puanlar kazanan Rox Tigers ekibi, Longzhu karşısında fazla direnemeyecektir.

Bir Cevap Yazın