Misfits Espor Origen Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Eu Lcs liginde 4 Mart 2017 saat 17:00’ da gerçekleşecek Misfits ve Origen karşılaşması, iki takım içinde hayati öneme sahip. Eu lcs liginde hiç galibiyeti bulunmayan Origen espor ekibi bu karşılaşmayı da kazanmazsa ligden tamamen kopacak ve önümüzdeki karşılaşmaları prestij müsabakalarına dönüşecek. Misfits ekibi ligde birinci sırayı zorlamaya devam ediyor. G2 espor ekibinin alacağı bir mağlubiyet ile 1. Sıraya yükselecek Misfist espor takımının bu karşılaşmayı muhakkak kazanması gerekiyor.

Misfits Avrupa Lcs liginde bu sezon oldukça başarılı işlere imza atıyor. Sezon başında takıma transfer olan ve yeteneklerini oldukça geliştiren üst koridor Alphari oldukça verimli bir ara dönem geçirdi. Takımın ormancısı Kakao, bu sezon G2 karşılaşması da dahil olmak üzere gerçekten inanılmaz performanslar sergiliyor. Takımının G2 karşısında kaybettiği maçta dahil haritanın her yerinde gördüğümüz tecrübeli oyuncu, takımını zafere götüren birleştirici bir güç. Orta koridor Powerofevil sezonun ilk yarısında oldukça eleştiri topladı. Eleştireleri dinleyen ve kitle kontrol şampiyonları üzerine çalışmalarına devam eden esporcu, ikinci yarıda gözleri üzerine toplamayı başarıcak gibi gözüküyor. Nişancı Hans Sama ve destek Ignar’ ın mükemmel bir takım oyunu sergilediğine şüphe yok. Devre arası dönemde de takımdan ayrı olarak sık sık birlikte çalışmalar yapan ikilinin, ligin ikinci yarısındaki performansları merakla bekleniyor.

Origen espor ekibinde tehlike sinyalleri çalmaya devam ediyor. Üst üste gelen G2 Espor ve Fnactic mağlubiyetleri ile morallerin yerlere düştüğü takımda, devre arası dönem birkaç hazırlık maçı ile tamamlandı. Ligdeki istikrarsız performansını hazırlık müsabakalarında da gösteren ekibin, bu sezon lig yarışından tamamen çekilmek istediği elimize ulaşan haberler arasında.

Misfits ve Origen arasında gerçekleşecek müsabakayı, Misfits ekibi rahatlıkla kazanacaktır. Moralsiz ve idmansız olan Origen ekibi karşılaşmaya prestij maçı gözüyle bakıp, sadece tecrübe edinmek için yeni metalar denemeye çalışacaktır.

 

Bir Cevap Yazın