Misfits G2 Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde heyecan G2 espor ve Misfits ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 17 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlara gelecek karşılaşma günü ikinci derbisi olacak. Ligin namağlup takımı G2 ligde liderliğine devam ediyor. Ligde ikinci sırada yer alan Misfits ekibi ise bu karşılaşmayı kazanıp hem aradaki puan farkını kapatmak hem de G2 ekibine ilk mağlubiyetini tattırmak istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

G2 esports ekibi bu sezon ligte adeta fırtına estirmeye devam ediyor. Rakipleri karşısında üst üste galibiyetler kazanan G2 ekibi, her karşılaşmaya kader maçı gibi hazırlanmaya devam ediyor. Misfits ekibi karşısındaki derbi için hazırlıklarına ara vermeden devam eden ekip, bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile maç saati için geri sayıma başlayacak. Misfits ekibi karşısında, üst koridorda Expect, ormanda Trick, orta koridorda Perkz, alt koridorda Zven ve Mithy ikilisi ile çıkacak.

Misfits ekibinde hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Ligde sürekli olarak takipcisi olduğu ve artık galibiyet yüzü görmesi istediği, G2 esports karşılaşmasının hazırlıklarını oynadığı hazırlık maçları ile devam ettiriyor. G2 karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Alphari, ormanda Kakao, orta koridorda Powerofevil, alt koridorda Hans Sama ve Ignar ikilisi ile çıkması bekleniyor. Bu sezon ligde 2 mağlubiyeti bulunan ekip bu karşılaşmayı kazanır ise rakibi G2′ ye ağır bir yara vermiş olacak ve ligdeki dengeleri bozacaktır.

G2 Esports ve Misfits ekipleri arasındaki karşılaşmayı, zorda olsa G2 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Sezonun başında Ütopya olarak görülen fakat artık gerçekleşecek olan bir Ütopya olarak görülen namağlup şampiyonluk için her maça kader maçı gözüyle bakmaya devam edecektir.

Bir Cevap Yazın