Mvp BBQ Olivers Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Mvp ve BBQ Olivers karşılaşması 7 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak. Ligde Logzhu ekibi ile 4. Sırayı paylaşan Mvp ekibi karşılaşmayı kazanarak beraberliği bozmak istiyor. BBQ Olivers ekibi karşılaşmayı kazanırsa 5. Sıraya yükselerek ligdeki yükselme yarışından kopmayacak. Nefesleri kesecek karşılaşma için maç zamanı kimseye söz vermeyin zira ligin en skorlu ve hareketli karşılaşması bizleri bekliyor olacak.

Mvp ekibi takım olarak bu sezon inişli çıkışlı bir performans sergiliyor. Lige kötü bir başlangıç yapan ekip son haftalarda gerçekleştirdiği inanılmaz performans ile hayranlarının gönlünü geri kazanmayı başardı. Üst koridor ADD bu sezon, 2.6 KDA ve %64′ luk skor katkısı ile takımına verimli oyunlar çıkarmayı başardı. Tecrübeli ormancı Beyond baron ve ejder pitinde ne kadar zayıf görünse de çarp zamanlaması konusunda çok yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu biliyoruz. Mvp ekibinde en sorunlu oyuncu destek Max. Harita kontrolünü bir türlü takımının lehine olacak şekilde totemleyemeyen oyuncu, bu performansında ısrar eder ise sezon sonunda kendini yükselme ligi takımlarından birinde bulabilir.

BBQ Olivers ekibinde Samsung Galaxy karşılaşması ile moraller yerlere indi. Ligin en iddalı ekiplerinden biri olan SSG ekibi adeta haritanın her köşesini domine ederek BBQ ekibinin boğmayı başardı. BBQ takımı bu sezon gerçekten çok entresan performanslar gerçekleştiriyor. Bir müsabakada liderliğe oynar dediğimiz ekibin, ikinci müsabakada tekli dereceli sıra performansı göstermesi gerçekten inanılır gibi değil. Mvp karşılaşmasına üt koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro ikilisi ile çıkacak olan ekipte son hazırlıklar tamamlandı.

Mvp ve BBQ arasındaki karşılaşmayı, Mvp ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak her ne kadar odaklanma sorunu yaşasalarda, rakibi BBQ’ nun bu sezonki performansı ortada. 2-1′ lik skor ile biteceğini düşündüğüm karşılaşmada bol bol oyun içi skor görmeyi bekliyorum.

Bir Cevap Yazın