Oyunfor Crew 1907 Fenerbahçe Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 12 Mart 2017 tarihinin kapanış karşılaşması olan 1907 Fenebahçe espor ve Oyunfor.crew maçı saat 17:00′ da ekranlarda olacak. Düşme hattında mücadele eden FB espor ekibi ile , rakibi Hwa ile üçüncü sırayı paylaşmaktan sıkılan Crew ekipleri arasındaki müsabakanın, nefesleri keseceği bir gerçek. İki takım içinde çok önemli olan müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Bu sezon Lol şampiyonluk ligine merhaba diyen 1907 Fenerbahçe espor takımı, geçte olsa lige adapte olabilmiş gibi gözüküyor. 1907 Fenerbahçe spor kulübünün en büyük sorunu, yabancı oyuncuları ile yaşadığı iletişim kopukluğu. Lige yeni başlamış olan Fb ekibi neden hemen yabancı oyuncuları kadrolarına eklemek istedi anlayabilmiş değiliz. Crew ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Thaldrin, ormanda Reach, orta koridorda Frozen, alt koridorda Padden ve Japone ikilisi ile çıkacak olan Fb espor ekibinin işi gerçekten zor.

Oyunfor.crew ekibi cephesinde ise son hazırlıklar tamamlandı ve maç saati için geri sayım başladı. Bu sezon Hwa ile birlikte sürekli iki ve üçüncü sıralarda yer alan ekip, artık bu beraberliği bozmak istiyor. Crew ekibinde her zamanki gibi en tehlikeli koridor tabiki de üst koridor. Elwind’ in performansı kadar yaptığı, sportmenliğe sığmayan açıklamaları ile ne kadar kolay tilt edilebildiği gayet iyi bilinmekte. 1907 Fenerbahçe espor karşılaşmasına, üst koridorda Elwind, ormanda Mojito, orta koridorda Godbro, alt koridorda Madness ve Wandelbo ikilisi ile çıkacak ekibin performansı merakla bekleniyor.

Crew ve Fb arasında geçecek karşılaşmayı, Crew ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Her ne kadar üst koridor oyuncusu oyunu kendinin sırtladığını iddaa etse de, crew ekibi devamlı olarak Elwind’ in hatalarını düzeltmeyi başarıyor. Zor da olsa üç puanı cebine koyacak olan Crew ekibi, bu sezon Hwa ekibi ile bol bol çekişme yaşayacaktır.

Bir Cevap Yazın