OyunforCrew Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

2017 Kış sezonuna biraz geç adapte olabilen Oyunfor.Crew ekibi için ligdeki ilerleyişi şuan iyi gözükmekte. Dark Passage karşısında alınan beraberlik her ne kadar ekibin biraz moralini bozsa da, ligin ikinci yarısında şampiyonluk yarışında ilk üç arasında gösteriliyorlar. Takımda ki değişiklikler ile 2017 sezonuna, devre arasında değişiklik yapmadan devam edecek olan takım kadrosu şu şekilde ;

Üst Koridor Elwind ; Takımın en sorunlu üyesi olarak gözümüze çarpan 25 yaşında ki Kaan Atıcı, Egowind olarak da anılıyor. Özellikle alınan mağlubiyetler sonrası takım arkadaşlarını yerden yere vuran 23 yaşındaki esporcu, ayrık ittirme konusunda oldukça başarılı. Riot games’ in 9 aylık gibi rekor bir ceza ile oyundan uzaklaştırdığı Jhuno’ nun etkisi Elwind üzerinde pek bir sorun teşkil etmedi. Böyle devam ederse yeni bir ceza rekoruna ön ayak olacak tecrübeli oyuncunun, acilen kendini dizginlemesi ve mağlubiyette yada galibiyette takımının yanında olması gerekiyor.

Orman Mojito ; %62 skor katkısı ile oynayan genç oyuncu, özellikle her koridorda kendini birkaç kere göstermeyi başarıyor. Takımının aldığı hemen her öldürmede aktif rol oynayan genç esporcunun 2017 sezonunda en çok oynadığı şampiyonlar ; Elisse, Lee sin ve Graves. Şampiyon havuzunda Rengar ve Kha zix seçimlerini de bulunduran genç oyuncunun kısa zamanda büyük işler başaracağını düşünüyorum.

Orta Koridor Godbro; Danimarkalı genç oyuncu 3.8 KDA oranı ve %63 skor katkısı ile takımına büyük destek sağlıyor. Ekko , jayce ve Taliyah seçimleri ile ligin ilk yarısında sıkça izlediğimiz genç esporcunun, şampiyon havuzunu geliştirmeye yönelik bireysel idmanlar yaptığı tarafımıza ulaşan haberler arasında.

Nişancı Madness ; Varus, Jhin ve Caitlyn seçimleri ile karşımıza çıkan esporcunun, özellikle Caitlyn seçimleri her ne kadar tartışılsa da görevini başarıyla yerine getirdiğine şüphe yok. Sivir şampiyon seçiminide cebinde bulunduran başarılı esporcu bu sezon, 4.6 KDA oranı ve %68 lik skor katkısı ile takımını sırtlamaya devam edecek gibi gözüküyor.

Destek Wendelbo ; Danimarkalı esporcunun, Malzahar, Lulu ve Karma gibi saldırı yönlü şampiyonları  oynamayı sevdiğini biliyoruz. Cebinde her zaman Braum ve Tham Kench tercihlerini de bulunduran başarılı esporcunun, harita hakimiyeti ve koruma güdüleri de muhteşem. %65 skor katkısı ile takımına eşlik eden oyuncu, seyir zevki yüksek maçları bize izletmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Oyunfor.crew ekibinin en büyük sorunu üst koridor oyuncusu Elwind. Takım arkadaşları rakipleriyle ve Elwind’ in egosuyla mücadele etmek zorunda kalıyor. Eğer bu denge korunabilirse, Crew ekibi ikinci yarıyı da ilk üç içerisinde tamamlayabilir. Her fırsatta takım arkadaşlarının moralini yerle bir eden Elwind yakın zamanda bir ceza ile karşılaşmazsa, bu sezonun ikinci yarısında ilk 5 kadrosunda bir değişikliğe gidilmeyeceğini düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın