Samsung Galaxy BBQ Olivers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde 1 Mart 2017 saat 13:00 da gerçekleşecek olan Samsung Galaxy ve BBQ Olivers karşılaşması iki takım içinde hayati öneme sahip. Mvp ve Longzhu ekipleriyle 3. Sırayı paylaşan SSG, rakipleri Kt ve SKT’ ye yetişmek için mutlak galibiyet kazanmalı. BBQ ekibi ligde 6. Sırada bulunsa da SSG karşısındaki galibiyet kazanırsa 3. Sıraya yerleşecek. Takımların bütün gücü ile mücadele edecekleri bu karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Tarihinde 3 kez League of legends Dünya şampiyonasına katılmayı başaran Samsung Galaxy espor ekibi, takım olarak oldukça güçlü bir sinerjiye sahip. Ligdeki rakiplerinin bir çoğuna göre daha tecrübeli olan ekip, geri düştükleri karşılaşmalarda baskı altına girip yanlışlar yapmıyor. Üst koridor Cuvee başarılı bir antreman dönemi geçirdi. Nişancı Ruler şampiyon havuzuna Ezreal ve Miss Fortune’ u ekledi. Ormancı Ambition ilk yarıda olduğu gibi oldukça formda. Orta koridor Crown ligin ikici yarısında Syndra ve Corki sürpriz seçimleri ile bizleri karşılayabilir. Yedek destek Wraith de ara dönemdeki hazırlık maçlarında takım koçunun gözüne girmeyi başardı. Corejj yedeği Wraith’ e yerini kaptırmamak için her şeyini ortaya koyacaktır.

Üt koridor Crazy hazırlık maçlarında gerçekten mükemmel bir performans sergiledi. SSG karşısında da bu performansı gösterebilirse Cuvee’ nin işi oldukça zor gibi gözüküyor. Orta koridor Tempt için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil ne yazık ki. Aynı tas aynı hamam yoluna devam eden esporcunun yerine bir transfer beklemiyor değildik. Nişancı Ghost oynamakta epey sorun yaşadığı Jhin seçimi üzerine yoğunlaşıp epey tecrübe edindi. Destek Totoro Tahm ve Braum seçimleri üzerine aktif çalışmalar gerçekleştirerek, ligin ikinci yarısında Ghost’ un Ashe ve Jhin seçimlerini bizlere daha sık göstereceğinin sinyallerini verdi.

Samsung Galaxy ve BBQ Olivers karşılaşmasını, SSG ekibinin alacağını düşünmekteyim. Rakiplerine göre daha verimli bir antreman süreci geçiren ekip, bu sezonu ligin ilk iki sırasında tamamlayıp WildCart’ a gerek kalmadan Lol Dünya Şampiyonasına katılmak gibi bir hedefleri var. BBQ olivers ekibi de nispeten verimli bir devre arası geçirse de SSG ekibi tecrübe olarak ligin genç takımının çok çok önünde.

Bir Cevap Yazın