Samsung Galaxy Kt Rollster Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Samsung Galaxy ve Kt Rollster derbisi ile devam edecek. 16 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma, bütün espor severlerin takibi altında olacak. Ligde en güçlü 3 takımdan ikisi olarak görülen Samsung galaxy ve Kt Rollster ekibinin karşılaşması, puan tablosundaki kaderlerini de belirleyecek. Lck’ da ikici sırada yer alan yıldızlar karması KT Rollster maçı kaybeder ise SSG ile ikincilik sırasını paylaşacak ve SKT’ yi yakalama şansını tamamı ile kaybedecek. Ligde 3. Sırada yer alan Samsung Galaxy ekibi ise karşılaşmayı kazanır ise ligi ikinci sırada bitirme yolunda büyük bir avantaj sağlayacak. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı mutlaka izlemenizi öneririz.

Samsung Galaxy ekibi bu sezon ligde mücadelesine bütün hızı ile devam ediyor. Takım olarak birbirlerine kenetlenen esporcular bu maç için varını yoğunu ortaya koyacağının sözünü verdi. Ligde Skt derbilerinden boynu bükük ayrılan ekip, aynı sonucu Kt karşısında da almak istemiyor. KT karşısında, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridorda Ruler ve Corejj ikilisi ile çıkacak olan ekibin antremanları sır gibi saklanıyor. Karşılaşmada süpriz seçimler ile karşımıza çıkacak ekibin, maç performansı merak ile bekleniyor.

Yıldızlar karması Kt Rollster takımı, SKT ekibi ile birlikte uzun bir süre liderliği paylaşmıştı. Skt derbilerinde aldığı ağır mağlubiyetler ile liderliğe vedda eden ekip, aynı sonuçları SSG karşısında almak istemiyor. Samsung Galaxy karşısında, üst koridorda Smeb, ormanda Score, orta koridorda Pawn, alt koridorda Deft ve Mata ikilisi sihirdar vadisine çıkacak. Esporcuların hakim olduğu en etkili şampiyonlar üzerine antremanlarına devam ettiği elimize ulaşan bilgiler arasında.

Kore liginin en büyük derbilerinden biri olarak görülen Kt Rollster ve Samsung Galaxy arasındaki karşılaşmayı zorda olsa Samsung Galaxy ekibinin alacağını düşünmekteyim. Bu sene Wildcart’ a veda etmek istemeyen ekip varını yoğunu ortaya koyarak maçı kazanmayı bilecektir.

Bir Cevap Yazın