SKT T1 Kongdoo Monster Lol Maçı Tahmini

League of legends Lck liginde SK Telecom T1 ve Kongdoo Monster takımlarının karşı karşıya geleceği müsabaka 10 Mart 2017 saat 13:00′ da. Ligin lider takımı ve düşme hattında oynayan espor kulübü arasındaki gerçekleşecek müsabaka iki takım içinde çok değerli. Skt takımı karşılaşmayı kazanırsa, KT Rollster ile arasındaki puan farkını iyice açacak. KDM ekibi müsabakayı kaybeder ise ligde hiç bir iddaları kalıyacak ve prestij karşılaşmaları oynamak zorunda kalacaklar. Nefeslerin tutulup izleneceği müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Kongdoo Monster takımı bu sezon gerçekten istenilen performansı bir türlü veremiyor. Özellikle teknik direktörün elindeki tek yedek oyuncunun destek rolünde oynuyor olması da bu mağlubiyetlere etken. Kadro olarak sınırlı sayıda bir ekibe sahip olan KDM ekibinin SKT T1 karşısındaki kadrosu, üst koridorda Roach, ormanda Punch, orta koridorda Edge, alt koridorda Ssol ve Guger ikilisi şeklinde olacak.

Skt ekibi takım olarak gerçekten mükkemmel bir ekibe sahip. Her oyuncunun kötü günü olabileceğini düşünen ekipte her koridorda oynayabilecek yetenekli yedek oyuncular bulunuyor. Özellikle üst koridorda Huni ve Profit adeta lige damgalarını vuruyor. İki oyuncununda bu sezon en iyi oyuncular listesinde olduğu gözümüze çarpan bir diğer detay. KDM karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Huni, Ormanda Peanut, orta koridorda Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi ile başlayacak olan takımda, ikinci karşılaşmada Huni – Profit değişikliği görmemiz mümkün.

SK Telecom T1 ve Kongdoo Monster espor kulüpleri arasındaki karşılaşmayı, SKT T1 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak rakibinde çok daha iyi bir kadroya sahip olan SKT ekibi karşılaşmayı uzatmadan 2-0′ lık skor ile alacaktır.

Bir Cevap Yazın