Smazing Eunited Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ESEA Premier ligde mücadele eden Smazing ve Eunited ekipleri arasındaki karşılaşma, 21 Mart 2017 saat : 06:15′ de ekranlarda olacak. Lige kötü bir başlangıç yapan Smazing ekibi, karşılaşmayı kazanarak yükselişe geçmek istiyor. Eunited ekibi üst üste gelen galibiyetlere bir yenisini ekleyip, tırmanışa devam etmek istiyor. İki takım arasında nefeslerin tutulup izleceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Smazing ekibi bu sezon ligde performansını bir türlü ortaya koyamıyor. Takım olarak zamanlama hatası ile sık sık karşımıza çıkan ekibin, Dust ve İnferno’ dan başa herangibi bir haritada varlık gösterdiklerini söylemek güç. Rakipleri karşısında harita yasaklama konusunda da ciddi hatalar yapan ekibin, acaba rakiplerini takip etmiyorlarmı ? Sorusu ile sıkça karşılaştıklarına şüphe yok. Eunited ekibi karşısında, Mcs, Kook, Rich, Will ve Jayy beşlisi ile çıkacak olan ekibin, güçlü rakibi karşısında işi gerçekten zor.

Eunited ekibi bu sezon üst üste galibiyetler ile birinci sıraya doğru emin adımlar ile ilerliyor. Rakiplerini iyi tartan ekibin, Assult silahlar konusunda da oldukça etkili olduğunu söylemekte fayda var. Cs go’ nun bir çok haritasına hakim olan ekip, harita yasaklama haklarını ise hakim olmadığı haritalarda gerçekleştirerek zayıf yönünü örtmeyi beceriyor. Takım olarak bakıldığında, tek sorunları ölümcül ilk atışlar yapan bir AWP nişancısına sahip olmamaları. Smazing ekibi karşısında, Jcruel, Mainline, Davey, Mitch ve Jonji beşlisi ile çıkacak olan ekibin, maç performansı merak ile bekleniyor.

Smazing ve Eunited ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Eunited ekibinin zorlanmadan kazanacağını düşünmekteyim. Rakipleri karşısında çok daha iyi bir oyun sistemi ve disiplini olan ekibin, çok fazla raunt kaybedeceğinide düşünmüyorum. Görünüşe göre seyir zevki düşük fakat bahis oranı güzel bir karşılaşma bizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın