Spy Strictly Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ESEA Premier ligde mücadele eden, Splyce ve Strictly Businees ekipleri arasındaki karşılaşma, 23 Mart 2017 saat 06:30′ da ekranlarda olacak. Maçın favorisi olarak görülen Splyce ekibi, karşılaşmayı kazanarak ligdeki yükselişine devam etmek istiyor. Bu sezon ligde istikrarlı bir performans sergileyemeyen Strictly Businees ekibi ise maçı mutlaka kazanmak istiyor. İki takım arasındaki heyecanın bir an olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Splyce’ nin muhtemel kadrosu, Flarich, , Smike, Crush, Kenzor ve Def şeklinde olacak. Danimarka bayrağını taşıyan ekibin, zorda olsa çeyrek finallere kadar gelmesinin ardından zorlu sınavlarına, Strictly karşısında devam edecekler. Flarich nickli Danimarka asıllı olan Christian Bjerregaard, takımının en güvendiği isimlerden biri. Toplamda, 1768 öldürme, 1820 ölüm,  %39 kafadan vuruş oranı ve 0.97 K/D oranı ile oynayan takımın kaptanı, finallerde oynama konusunda oldukça istekli. Gerçek adı Rasmus Sanden olan 21 yaşındaki Smike nickli oyuncuları ise takımının en skorer oyuncusu. Toplamda, 3433 öldürme, 3226 ölüm, %42.6 kafadan vuruş ve 1.06 K/D oranı ile karşımıza çıkan genç yıldız, 4786 raunt oyun oynayarak kırılması zor bir rekora imza atmıştır. Crush bu sezon takımında ortalama bir grafik sergiliyor, toplamda 1034 öldürme, 991 ölüm, %50.6 kafadan vuruş ve 1.04 K/D oranı ile bitirici ilk vuruşlar için takımının güvendiği isimlerden birisi. Kenzor 1508 öldürme, 1611 ölüm, %38.5 kafadan vuruş ve 0.94 K/D oranı ile takımına yeterli katkıyı sağlayamıyor. Yükselişe geçen performansı ile bu maçta gözler Def’ in üzerinde olacak. Toplamda 1696 öldürme, 1442 ölüm, %31.4 kafadan vuruş ve 1.18 K/D oranı ile karşımıza çıkan 18 yaşındaki genç oyuncunun, takımının yükselişinde önemli rol üstleneceğine şüphe yok.

Strictly Business  muhtemel kadrosu; ZORREE, Saggerton, Juho, Xseven ve Saw şeklinde olacak. Finlandiyalı ekibin Spylce maçına tamamı ile hazır olduğu ve dinlenmeye başladığı haberi ulaştı. Her ne kadar yeni transferleri ile ilgili çokça konuşulsa da, takımın iletişiminde bir sorun olmadığı gözümüze çarpan ilk detaylar arasında. Takımın 21 yaşındaki tecrübeli kaptanı Juho’ nun 7901 öldürme ve 6596 ölüm istatislikleri ile oynadığını belirtmekte fayda var. Tecrübeli kaptan toplamda 10.687 rauntta görev yaparken %53.2’ lik kafadan vuruş oranı ile takımını sırtlamaya hazır olduğunun sinyallerini veriyor.
Splyce ve Strictly Business arasındaki karşılaşmayı, Splyce ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak rakibine oranla daha güçlü bir ekibe sahip olan ekip, maçı zorlanmadan kazanmayı bilecektir.

Bir Cevap Yazın