Spy VIT Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs serisinde Team Vitality ve Splyce arasındaki karşılaşma ile heyecan devam ediyor. 23 Mart 2017 saat 18:00′ da ekranlarda olacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.  B grubunda mücadele eden iki ekip 3. Sırayı almak için kıyasaya müsade edecek. Son hazırlıklarını tamamlayan ekiplerin, karşılaşma performansları merak ile bekleniyor.

Ligin ilk yarısında sadece 1 maç kazanarak, B grubunda 4. Sırada yer alan Team Vitality ekibinde ise çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Cabochard’ ın devre arasında bol bol antreman yaptığını ve özellikle maç saatine kadar antremanlarını bırakmayacağı elimize ulaşan haberler arasında. Ormancı Djoko Olaf seçimi üzerindeki yersiz ısrarını devam ettiriyor. Özellikle rakip takımı sersemletme imkanı bulunmayan Olaf, daha çok anti tank görevi gören bir şampiyon. Takımın alt koridorunda devre arası dönem iyi geçti denilebilir, nişancı Steelback ve destek Aod aralarındaki iletişimi güçlendirmişe benziyor.

Splyce ekibinde üst üste gelen Fnatic ve Roccat zaferleri ile birlikte ligin ilk yarısına moralli bir veda gerçekleşti. Üst koridor Wunder, devre arası dönemde Singed ve Renekton şampiyonlarını havuzuna dahil etmeyi başardı. Orta koridor Sencux’ un bir türlü hakim olamadığı ve metadan uzak olan Viktor seçiminden uzak durması sevindirici bir haber. Nişancı Kobbe bol bol jhin tercihi üzerinde durup, özellikle Jhin’ in son mermisiyle gelen kritik vuruş özelliğini daha verimli kullanmaya yönelik antremanlar gerçekleştirdiğini gözlemledik. Destek Mikyx’ in Tham kench ve Braum tercihleri üzerine yoğunlaştığı antreman döneminde, bu karşılaşmanın ilk maçında Jhin veya Ashe tercihini yapacak olduklarının sinyallerini verdi.

Splyce ve Team Vitality ekipleri arasındaki mücedeleyi, Splyce ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Hızlı lig temposunda mücadele eden Splyce ekibinin, 3. Sırayı rakibine kaptımıyacağını ve karşılaşmayı çok uzatmadan bitireceğini bilmekte fayda var.

Bir Cevap Yazın