Spylce Espor Giants Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde Splyce espor ve Giants espor arasında gerçekleşecek karşılaşma 3 Mart 2017 saat 21:00’ da gerçekleşecek. Eu Lcs’ e tutunmaya çalışan Giants espor mu ? yoksa son 4 maçında üst üste kazanmayı başaran Splyce espor ekibimi ? Lige tutunmak için varını yoğunu ortaya koyacak olan iki takımın karşılaşmasını kaçırmamanızı öneririz.

Spylece ekibinde üst üste gelen Fnatic ve Roccat zaferleri ile birlikte ligin ilk yarısına moralli bir veda gerçekleşti. Üst koridor Wunder, devre arası dönemde Singed ve Renekton şampiyonlarını havuzuna dahil etmeyi başardı. Orta koridor Sencux’ un bir türlü hakim olamadığı ve metadan uzak olan Viktor seçiminden uzak durması sevindirici bir haber. Nişancı Kobbe bol bol jhin tercihi üzerinde durup, özellikle Jhin’ in son mermisiyle gelen kritik vuruş özelliğini daha verimli kullanmaya yönelik antremanlar gerçekleştirdiğini gözlemledik. Destek Mikyx’ in Tham kench ve Braum tercihleri üzerine yoğunlaştığı antreman döneminde, bu karşılaşmanın ilk maçında Jhin veya Ashe tercihini yapacak olduklarının sinyallerini verdi.

Giants espor ekibinde devre arası dönemde neredeyse düzenli olarak hiçbir çalışma gerçekleşmedi. Takım oyunundan ziyade oyuncuların tek tek idman yaptığı ve karışık şampiyon seçimleri ile tekli sıralarda oynadığı gözümüze çarpan detaylar arasında oldu. Ligde yalnızca bir galibiyeti bulunan ekibin, lig yarışından erken koptukları düşüncesi bütün espor severlerin aklına geldi. Momento, Heaq, Hustlin, Flaxxish ve Night beşlisi ile sihirdar vadisinde yerini alacak olan ekibin, Splyce ekibi karşısında işi gerçekten zor.

Spylece espor ve Giants espor arasında gerçekleşecek olan müsabakadan, Giant espor ekibinin galip olarak ayrılacağını düşünmekteyim. Özellikle devre arası dönemde neredeyse hiç çalışma yapmayan Giants espor takımı bir maç dahi alamadan, karşılaşmayı kaybedecektir.

Bir Cevap Yazın