Super Massive Oyunfor.Crew Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde, Super Massive ve Oyunfor.Crew karşılaşması 11 Mart 2017 saat 15:00′ da ekranlara gelecek. Sup ekibi ligdeki liderliğine devam etmek istiyor, karşılaşmayı kazanırsa en yakın rakibine dahi 12 puan fark atacak olan ekipte hazırlıkar tamamlandı. Crew ekibi karşılaşmayı kazanarak  Hwa karşısında kazandıkları avantajı devam ettirmek istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Crew ekibinde Hwa gaming morali ile ligdeki yarışı sürdürmek için hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Ligin lideri karşısındaki karşılaşmayı mutlaka kazanarak, ikinci sırayı zorlamaka isteyen ekibin, üst koridorda Elwind, ormanda Mojito, orta koridorda Godbro, alt koridorda Madness ve Wendelbo ikilisi ile çıkması bekleniyor. Takım olarak en büyük eksikliğin tevazu olduğu ekipte, üst koridordaki Elwind en zayıf halka denilebilir.

Super Massive ekibinde keyifler yerinde, karşılaşmayı kazanıp ligdeki puan farkını iyice açmak isteyen ekipte çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Crew ekibi karşısında, üst koridorda FabFabulous, ormanda Stomaged, orta koridorda Naru, alt koridorda Zeitnt ve dumbledoge ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Super Massive ve Crew ekibi karşısındaki espor karşılaşmasını, Sup ekibinin kazanmasını bekliyorum. Crew ekibindeki en büyük eksik üst koridorda bulunan Elwind. Takım arkadaşlarından tutun, rakip takım oyuncularına kadar her mecrada aşağılamaya yönelik açıklamalar yapan oyuncunun, espor kariyerine de uzun süre devam edemeceğini düşünüyorum. Super Massive ekibi Elwind’ i tilt ederek maçı 2-0′ lık skor ile kazanacaktır.

Bir Cevap Yazın