Team Aurora Super Massive Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 5 Mart 2017 saat 15:00’ da başlayacak olan Team Aurora ve Super Massive maçı için geri sayım başladı. Ligde lider konumda bulunan Super Massive ekibinin şampiyonluğu kimseye kaptırmaya niyeti yok. 4. Sırada yer alan Team Aurora ekibi ise Oyunfor.Crew ve Hwa Gaming’ in önene geçerek 2. Sırayı kapmaya niyetli. Nefeslerin tutulup izleneceği mücadeleyi kaçırmamanızı öneririz.

Super Massive espor ekibi bu sezon adeta lige damgasını vuruyor. Üst koridorda Fabfabulous, orta koridorda Naru, ormanda Stomaged, alt koridorda Zeitnot ve Dumbledodge ikilisi ile karşılaşmaya çıkacak ekipte hazırlıklar tamamlandı. Takımın yedek nişancısı Lethillion’ un TT ekibinin kurucularından ve eski bir riot çalışanı olduğunu bahsetmekten fayda var. Takım olarak harita hakimiyeti ve global görevleri oldukça istikrarlı bir şekilde yerine getiren Super Massive ekibinin, harita rotasyonu konusunda da oldukça etkili olduğunu sezonun ilk yarısında gözlemlemiştik. Wildcart turnuvalarından kendilerinden beklenen performansı bir türlü sergileyemeseler de kadroları oldukça kuvvetli. Sup ekinin en kilit oyuncuları olarak Fabfabulous ve Naru’ yu göstermek mümkün. İki oyuncunun da son dönemlerde sergilediği inişli çıkışlı performanslar takımı olumsuz etkileyebiliyor.

Çıktığı son 3 müsabakadan galip ayrılan Team Aurora ekibinde moraller yerinde. Devre arası dönemde Super Massive ekibine yaklaşmak istediklerini her fırsatta belirten ekibin, rakipleri Hwa ve Crew’ i geride bırakarak ikincilik koltuğuna oturmak istedikleri bütün espor severler tarafından duyruldu. Devre arası dönemde takım olarak çalışmalar gerçekleştiren ekipte, yabancı oyuncular ile olan iletişim sorunu çözülmüşe benziyor. Super Massive karşılaşmasına, üst koridorda Atom, Ormanda Taikki, orta koridorda Lely ü Nehar, alt koridorda Avenuee ve Ruvelius ikilisi ile çıkacak ekibin, maç performansı merakla bekleniyor.

Super massive ve Team Aurora arasında gerçekleşecek müsabakayı, Super Massive ekibi çok zorlanmadan alacaktır. Rakiplerine göre daha tecrübeli ve etkili bir kadroya sahip olan Sup ekibi aynı zamanda harita kontrolü konusunda da rakibinden bir adım önde.

Bir Cevap Yazın