TSM TL Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Na Lcs serisinde karşılaşmalar Team Solo Mid ve Team Liquid arasındaki mücadele ile devam ediyor. 24 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için, takımlar son stratejilerini belirlemeye başladı. Ligin lider takımı TSM’ in en yakın rakibi ile arasındaki puan farkı 2. Karşılaşmayı kazanarak puan farkını açmak isteyen lol takımı, çalışmalarına büyük bir özen ile devam ediyor. Ligde 9. Sırada yer alan Team Liquid ekibi ise karşılaşmayı kazanamaz ise kendini düşme hattından bulacağından emin. Ligin lideri ve düşme hattında olan takımı arasında oynanacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Team Solo Mid ekibi, League of legends’ ın en eski ve köklü takımlarından biri. Defalarca kez Dünya şampiyonasında mücadele eden ekibin, henüz bir Dünya şampiyonluğu bulunmuyor. Playoff karşılaşmaları öncesi liderlik pozisyonunu kaybetmek istemeyen ekip, TL karşılaşması için hazırlıklarına devam ediyor. Bireysel olarak çalışan takım oyuncuları, maç için birbirlerine kenetlenmiş durumda. Rakibi karşısında, üst korida, Hauntzel, ormanda Svenskeren, orta koridorda Amerikalı Faker lakaplı, Bjergsen, alt koridorda Wildturtle ve Biofrost ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Bu sezon ligde bir türlü istediği performansı gösteremeyen Team Liquid ekibi için bu karşılaşma hayati öneme sahip. Rakibi ligin lider ismi TSM olunca çalışmalarına hız kesmeden devam eden lol takımı, antremanlarını basına kapalı olarak devam ettiriyor. Güçlü rakibi TSM karşısında, üst koridorda Lourlo, ormanda Reignover, orta koridorda Piglet, alt koridorda Doublelift ve Matt ikilisi ile çıkacak olan takımın, rakibi karşısında gerçekten işi zor.

Team Solo Mid ve Team Liquid ekipleri arasındaki mücadeleyi, TSM ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibi karşısında 2-0′ lık skor ile kazacağını düşündüğüm tecrübeli ve köklü ekip, iki karşılaşmayıda 30 dakikadan fazla uzatmayacaktır.

Bir Cevap Yazın