Unicorn Of Love Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

League of legends 2017 sezonu Avrupa Lcs liginde mücadele eden en keyif verici takımlardan biri olan Unicorn Of Love espor kulübü, league of legends’ in özellikle bayan izleyicilerinden büyük beğeni topluyor. Eu Lcs B grubunun lideri olan tecrübeli ekip ayrıca yedek oyuncu kadrosunda bir adet bayan destek oyuncusu bulunduruyor. Lig deki tek mağlubiyetini G2 Espor ekibi karşısında alan tecrübeli ekibin, 2 Mart 2017 tarihinde Misfit ile gerçekleşecek olan karşılaşma için hazırlıklar bütün hızıyla devam ediyor.

Unicorn Of Love espor 2017 kadrosu şu şekilde ;

Üst koridor Vizicsacsci : G2 espor ile gerçekleşen kapanış müsabakasında istenilen performansı bir türlü gösteremese de genel olarak olumlu bir grafik çizen esporcu, tank metasına oldukça hakim. Işınlanma zamanlarını iyi kullanan ve rakibini domine etme konusunda da oldukça yetenekli bir performans çizen esporcu, Misfit ekibi müsabakasının hazırlıklarına bütün hızıyla devam ediyor. %69 skor katkısı ve 4.6 KDA ile ilk yarıyı kapatan Vizicsacsi gelecek vadediyor.

Orman Xerxe : Ivern, Warwick ve özellikle tartışmalı Rumble seçeneği ile ormanda izlediğimiz oyuncu, çarp zamanlaması konusunda biraz çalışmalı. G2 karşılaşmasında baron ve ejder pitlerinde bir türlü aradığı pozisyonları bulamayan Xerxe, kötü zamanlama sinyallerini Giants karşılaşmasında vermeye başlamıştı. 8.7 KDA oranı ve %73 skor katkısı ile takımına eşlik eden genç esporcunun, çalışmaları meyve verirse ikinci sezon takımına daha iyi eşlik edebileceğini söylemek mümkün.

Orta Koridor Exileh : Özellikle bitirici vuruşlar konusunda oldukça problemli bir oyuncu. Tabiki şampiyon seçimleri de bu konuda oldukça etkili. Ryze gibi oyun sonlarına doğru potansiyeli ortaya çıkan şampiyonları tercih eden Exileh, Orianna ve Katarina tercihleriyle de sezonun ilk yarısı karşımıza çıktı. 4.6 KDA oranı ve %71 skor katkısı ile ilk sezonu kapatan oyuncunun, suikastci şampiyonlar üzerine çalışması gerekiyor.

Nişancı Samux : Harita kontrolü olmayan esporcu, ısrarla asıl kadroda oynatılmaya devam ediliyor. Uby’ e şans vermeyen ekibin Samux üzerinde yoğunlaşmasını bir türlü anlayabilmiş değilim. 4.6 KDA oranı ve %52 skor katkısı ile ortaya koyduğu performansın ne kadar vasat durumda olduğu aşikar.

Destek Hylissang : Bulgaristan asıllı genç oyuncu resmen koridorda üçe karşı birlik bir savaş veriyor. Samux’ un bir türlü düzelmeyen performansını kapatmaya çalışan destek oyuncusu adeta iki kişilik bir performans sergiliyor. Özellikle sıkça izlediğimiz Tahm Kench performansının sebebi de sanırım saldırı gücü taşıyıcısını korumak için. Lulu ve Bard gibi kırılgan şampiyonlar ile de görevini başarıyla yerine getiren destek oyuncusunun geleceği parlak gözüküyor.

Unicorn Of Love ekibinin en büyük sorunu nişancısı Samux. Pozisyon almasını bir türlü beceremeyen nişancı, G2 mağlubiyetinde de aktif rol oynadı. Takıma yeni bir nişancı transfer etmesi gereken tecrübeli ekibin, ligdeki başarısı da bunun üstüne kurulu. Her fırsatta takım arkadaşını tehlikeden uzaklaştırmayı başaran Hylissang’ ın bu durumu ne kadar devam ettirebileceği merak konusu.

Bir Cevap Yazın